Huzursuz Yol Sohbetleri Jonas Brother Karşılaştırmaları & Yeni Müzik: Röportaj – Hollywood Life


Huzursuz Yol Sohbetleri Jonas Brother Karşılaştırmaları & Yeni Müzik: Röportaj – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Angela Presti

Huzursuz Yol üçüncü sezonunda dördüncü bitirdikten sonra 2013 yılında ün kazandı. X faktörü. Hepimizin bildiği gibi, Nashville 10 yıllık bir kasaba olabilir ve üçlünün yolda üzerlerine düşen engeller vardı. Bununla birlikte, pandeminin başlangıcında, sözleşme imzalandıklarında şansları döndü. Kane Brown‘in etiketi ve TikTok’ta büyük başarı yakalamaya başladı, kendi müziklerinin yanı sıra popüler kapakları da paylaşarak, ülke çapında kazandı. Şimdi, grup üyeleri Zach Beeken, Garrett Nicholsve Kolton Paketi Bar Friends turlarında müziklerini yola çıkardılar ve hatta Jonas Kardeşler Gösteri sırasında karşılaştırmalar.

“Her şeyden önce, biz hayranız! Biz her zaman hayranıyız,” dedi Zach, Bar Friends turu sırasında Gramercy Tiyatrosu’nda sahne arkasında ÖZEL bir röportajda HL’ye söyledi. “Yani, kim hayran değil ki?” Garrett’ı ekledi. “Üçümüz ne zaman bir yere gideceğimizi fark etmeye başladık, insanlar ya ‘Kardeş misiniz?’ Ya da ‘Ülke gibi misiniz Jonas Brothers?’ diye sorarlardı. Özellikle yaptığımızda Bekâr” diye açıkladı Colton. “Komik olduğunu düşünüyoruz, bu yüzden şovumuz sırasında bundan biraz faydalanabileceğimizi düşündük ve gerçekten eğlenceli.”

Huzursuz Yol Sohbetleri Jonas Brother Karşılaştırmaları & Yeni Müzik: Röportaj – Hollywood Life
Huzursuz Yol. (Angela Presti)

Frankie Valli ve The Four Seasons’ı anımsatan heyecan verici armonileri ve eşzamanlılığıyla Restless Road, setlerinin ortasında Jonas Brothers’ın “Burnin’ Up”ına giriyor. “Şovumuzda gerçekten eğlenceli bir an. Garrett, HL’ye verdiği demeçte, bence insanlar bunu düşünüyor, bu yüzden insanlara istediklerini vermek ve kendimizle alay etmek istedik” dedi.

Kendi müzikleri söz konusu olduğunda, Restless Road, 2020 EP’lerinden 9 şarkıyı seslendirmenin yanı sıra, tur sırasında hayranları üzerinde bazı yeni şarkıları test ettiklerini açıkladı. “Çıkardığımız tüm müzikler aslında üçümüz hakkında. Hepimiz farklı yetiştirilme tarzlarından geldik, bu yüzden hepimiz masaya farklı şeyler getiriyoruz ve neredeyse her şarkıda çok fazla gerçek var” dedi Colton. “Üçümüz için de doğru olmayabilir, ama birimizin hikayesi. Ortaya koyduğumuz her şeyde, günün sonunda bizim için bir anlamı olmalı. Değilse, neden söylüyoruz?”

Huzursuz Yol Sohbetleri Jonas Brother Karşılaştırmaları & Yeni Müzik: Röportaj – Hollywood Life
Huzursuz Yol. (Angela Presti)

Garrett, üçlünün “en büyük country müzik gruplarından bazılarının başarısına baktığını” da sözlerine ekledi. Zac Kahverengi Bant, Alabamaveya Brooks & Dunn” bir sonraki büyük hitleri için ilham almak için. “Görüyorsunuz, bunun için bir şarkı ve bunun için bir şarkı var… ve bazen yeni müzik yaparken bu şekilde başlıyoruz” dedi.

Kesinlikle daha fazla Restless Road ezgisine göz kulak olacağız, ancak bu arada, müziklerini yayınladığınızdan ve bu yaz yakınınızdaki bir şehirde performans gösterip göstermeyeceklerini kontrol ettiğinizden emin olun. Bar Arkadaşları turu!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/08/restless-road-jonas-brothers-interview/

Yorum yapın

SMM Panel