HunterGirl, ‘American Idol’da En İyi 24 Performansı Öldürdü: Özet – Hollywood Life


İlk 24’ün ilk yarısı, 10 Nisan’daki ‘American Idol’ bölümünde performanslar için sahne aldı ve yarışmacılardan bazıları jüriyi tamamen şaşırttı!

10 Nisan bölümü amerikan idolü 20. sezonun en iyi 24 yarışmacısından 12’sinin performansını içeriyor. Performans Hawaii’de önceden kaydedildi, ancak Amerika hangi sanatçıların yarışmaya devam edeceğini belirlemek için favorilerine oy verecek. yukarı ilk Jay CopelandAustin seçmeleri sırasında platin biletin galibi. Jay, “Want You Back” şarkısını söylüyor. 5, ve Lionel Richie şarkı söylemesinin “çizelgelerin dışında” olduğunu söylüyor. Jüri, Jay’in en iyi yeteneklerini vurguladığını düşünmedikleri için şarkı seçiminden heyecan duymuyorlar.

Sıradaki Elli Rowe. Elli gerçekleştirir Fleetwood Mac’ler Hawaii’deki seti için “Her Yerde”. Mentordan bazı rehberlik ile Jimmie AllenElli’nin performansı büyüleyici. Katy Perry Elli’nin performans sırasında biraz gergin olduğunu, ancak yine de “güzel ve meleksi” olduğunu düşündüğünü fark eder. Elli ayrıca şarkı seçimi için de övgü alıyor.

‘American Idol’ En İyi 24 Performans Başlıyor

tristen greset
Tristen Gressett ‘American Idol’ programında performans sergiliyor. (ABC)

Tristen Gressett sonraki sanatçıdır. “Arkadaşlarımdan Biraz Yardımla” şarkısını söylemek için sahneye çıkıyor. The Beatles ve jüri tarafından ayakta alkışlandı. “Her seferinde dışarı çıkıyorsun ve sahnede bırakıyorsun!” Luke Bryan fışkırır. Tristan’ın sesine ek olarak, jüri üyeleri onun sahnedeki duruşundan ve enerjisinden de etkileniyor.

Bir sonraki performans kızıl. o gerçekleştirir Dua Lipa’nın İlk 24 için “havaya kaldırılıyor” ve Katy hemen dans etmeye başlıyor. Lionel, Scarlet’in kalabalığı harekete geçirme ve eğlence faktörünü getirme yeteneğini alkışlıyor. Bu arada, Katy ve Luke performansın yavaş başladığını kabul ediyorlar, ancak Scarlet’in sonunda işleri aldığı yerden etkilendiler.

Adaçayı şarkı söyleyerek sahneye çıkıyor Dolly Parton klasik “Jolene”. Sage, şarkıya benzersiz bir dönüş yaparak şarkıyı kendi yapıyor. Katy, Sage’i “bireysel tuhaflıklarını ve güçlü yanlarını” göstermeye devam etmeye çağırıyor, ancak Sage’in kesinlikle ilk 5’e girdiğini gördüğü biri olduğunu söylüyor.

Akıl hocası Jimmie Allen’ın performansından sonra, ilk 24’e geri dönme zamanı geldi ve Danielle Finn yanında sahne alacak. Danielle son performansı sırasında bazı eleştiriler aldı, bu yüzden onun üzerine çok şey biniyor. Performansıyla sanatını sergiliyor Elton John’un “Senin şarkın.” Luke ve Katy, Danielle’in orada tam olarak “yüzde 100” olmadığı konusunda hemfikirdirler ve onu sahnedeki varlığı üzerinde çalışmaya teşvik ederler.

danielle finn
Danielle Finn ‘American Idol’da. (ABC)

Mike Parker sırada ve performanstan önce kahramanlarından biri olan Jimmie’den bazı tavsiyeler alıyor. Performansı için Jimmie’nin şarkılarından biri olan “Best Shot”ı bile söylüyor. Mike şarkıyı söyledikten sonra jüri üyeleri tarafından ayakta alkışlanır. Ona bunun “harika” bir performans olduğunu söylerler ve geçmişteki tavsiyelerini alıp bu performansta işe yaradığı için onu övürler.

Bu sezonun en genç yarışmacısı, Emyrson Florası, sahne alacak bir sonraki sanatçı. “Angels Like You” şarkısını seslendiriyor. miley cyrus. Luke, Emyrson’ın gördüğü “favori performanslardan” birini verdiğini söylüyor ve Katy, Emyrson’ın bir sonraki American Idol olma ihtimalinin yüksek olduğunu söylüyor.

Bir sonraki, Dan Marshall şarkı söyler Bryan Adams’ “Cennet.” Jimmie’nin gitarını sahnede kullanmama tavsiyesine uyuyor ve bu işe yarıyor. Lionel onu gitarı kullanmamaya devam etmeye teşvik eder ve gelecekteki performansları için tavsiyelerde bulunur. Yargıçlar, Dan’in sinirlerini fark ediyor ve Luke bunun onun “en iyi performansı” olmadığını kabul ediyor, ancak genel olarak, Dan’i cesaretlendiren sözleri var.

Jacob Moran alır Shawn Mendes’in Sırada “Kanımda”. Şarkı, daha önce seçmelere katılan Jacob için özel bir anlam taşıyor. İdol ve asla hayalinden vazgeçme. Lionel, Jacob’a gösteride şimdiye kadar verdiği “en büyük performanslardan” biri olduğunu söyler.

HunterGirl, ‘Amerikan Idol’ Top 24’ünü Öldürdü

avcı kız
HunterGirl, ‘American Idol’ programında performans sergiliyor. (ABC)

Başka bir platin bilet kazananı, avcıKız, sırada. En iyi 24 performansı için “Banjo” şarkısını söylüyor. Rascal Flatts. Hunter, performansı gitarının “güvenlik battaniyesi” olmadan yapıyor. Katy, birkaç adım sorunu olduğuna dikkat çekiyor, ancak Hunter’a kendisi için “endişelenmediğine” dair güvence veriyor. Luke, şarkı seçimine bayılır ve Hunter’ı gitarı bırakıp kalabalığı harekete geçirdiği için övür.

Gecenin son performansı ise Nicolina.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/10/huntergirl-top-24-performance-american-idol-recap/

Yorum yapın