Hulu’nun Chippendales’e Hoş Geldiniz’e İlk Bakışınız


Kumail Nanjiani & Emily V. Gordon “The Big Sick” Yapmak Üzerine

Bu gerçek suç dönüşümü çenenizi düşürecek.

atıfta bulunuyoruz Kumail NanjianiHulu’nun yeni görünümü Chippendales’e hoş geldiniz. 4 Ağustos’ta yayınlanan ilk bakış görüntülerinde Nanjiani, 80’lerin büyük enerjisine, sallanan büyük takım elbiselerine ve havacı lenslerine sahip. Ancak, tüm bu çarpıcı modanın altında çok daha uğursuz bir hikaye var. Yeni gerçek suç draması ” Somen ‘Steve’ Banerjee (Nanjiani),” diye alay etti Hulu, “dünyanın en büyük erkek soyma imparatorluğunun beklenmedik kurucusu haline gelen ve bu süreçte hiçbir şeyin yoluna çıkmasına izin vermeyen Hintli bir göçmen.”

Nanjiani tek değil Chippendales’e hoş geldiniz etkileyici bir dönüşüm geçirmek için yıldız. Murray BartlettSteve’in düşmanını kim oynuyor Nick De Noiaorta kısmı bir peruk ve göğsünü gösteren tamamen siyah bir topluluk giydiği görülüyor.

Chippendales’e hoş geldinizBu yıl içinde prömiyeri planlanan , aynı zamanda yıldızlar Juliette Lewis, Annaleigh Ashford, Quentin Ovası, Robin de Jesús ve Andrew Rannells.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1340848/hulu-s-welcome-to-chippendales-first-look-teases-shirtless-men-and-sinister-plots?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir