Hulk Hogan WWE Raw’da Sürpriz Görünüyor: İzle – Hollywood Life


Hulk Hogan WWE Raw'da Sürpriz Görünüyor: İzle – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Nicole Springer/Everett Koleksiyonu

Hulk Hogan69, Pazartesi günkü bölümünü açtığında uzun süredir güreş hayranlarına ciddi bir nostalji yaşattı. WWE HamPhiladelphia, PA’daki Wells Fargo Center’da gerçekleşti. Efsanevi güreşçi ve iki kez WWE Onur Listesi’nde yer alan ünlü, şovun 30. yıl dönümü kutlamasını ring kenarına giderek ve klasik Hogan tarzı bir giriş yaparak başlattı. Kalabalığa “Hulkmania” Philadelphia’da çıldırdığında ne yapacaklarını sormak da dahildi.

Hulk Hogan, sürpriz görünüm sırasında boynuna kırmızı ve sarı tüylü bir boa taktı ve sarı çerçeveli güneş gözlüğü taktı. Ayrıca başının etrafında siyah bir bandana vardı ve ünlü sarı bıyığını takmıştı. güreş menajeri Jimmy Hartnamı diğer “Güneyin Ağzı”, Hulk Hogan’ın etkinliği başlatmasına da yardımcı oldu.

Hulk Hogan’ın WWE Raw’daki son görünümü, bir WWE etkinliğinde yer almasının üzerinden bir yıldan az bir zaman geçti. Nisan 2022’de WrestleMania 37’nin birinci ve ikinci gecelerine geldi ve oldukça kalıcı bir izlenim bıraktı. Öte yandan Jimmy, WWE’ye en son 2021’de RAW Legends Night sırasında geldi.

Hulk Hogan
Hulk Hogan ikonik bir fotoğraf için poz veriyor. (Nicole Springer/Everett Koleksiyonu)

Hulk Hogan ve Jimmy’nin yer aldığı heyecan verici açılışa ek olarak, WWE Raw’ın Pazartesi günkü bölümü, şov tarihinin en ikonik anlarından bazılarına bir bakış içeriyordu. 1993’te New York City, NY’deki Grand Ballroom’da başlayıp dünyanın en çok izlenen televizyon programlarından biri haline gelene kadar, kesinlikle izlenecek birçok unutulmaz geri dönüş vardı.

Pazartesi günkü şov için duyurulan diğer önemli güreş efsanelerinden bazıları şunlardır: Cenazeci, Ric Yetenek, üçlü H, Shawn Michaels, Kurt Açısı, oyuncak uzun, Jerry Lawler, Ron Simmons, X-Pacve yol köpeği. Gösteri de dahil Soy koyarak sami zeyn deneme ve iki şampiyonluk maçında olduğu gibi Kıyamet Günü meydan okudu Usos Raw etiket takımı unvanları için. bobby lashley ayrıca aldı Austin Teorisi ABD şampiyonası için.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/23/hulk-hogan-surprise-appearance-wwe-raw-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir