Hukuk ve Düzene Başlayan Yıldızlara İnanamayacaksınız


Yasa ve Düzen Hollywood’un en büyük yıldızlarından bazılarının kariyerlerinin başlamasına yardımcı oldu.

Ve hayır, hit NBC suç dramasının uzun zamandır gazilerinden bahsetmiyoruz. Anthony Anderson, Sam Waterson veya Benjamin Bratt. Son birkaç on yılda hane halkı isimleri olmadan önce prosedürde yer alan bazı TV ve film aktörlerine inanamayacaksınız.

Emmy ödüllerini kazanmadan ve televizyonun en çok konuşulan dizisinde başrol oynamadan çok önce biliyor muydunuz? Sarah Paulson 1994 yılında, öldürülen annesinin yeni kocasıyla bir ilişkisi olduğunu iddia eden bir genç rolüyle ilk oyunculuk rolünü üstlendi mi? Ve oynamadan yaklaşık yirmi yıl önce Tommy Lee Hulu’nun son vuruşunda Pam ve Tommybir genç Sebastian Stan tacizcisi tarafından kaçırılan ve büyütülen bir çocuğu canlandırdı.

A-listers gibi Julia Roberts, Ellen Pompeo, Samuel L.Jackson ve Jennifer Garner üzerinde de göründü Yasa ve Düzen gişe rekorları kıran kariyerlerinin başlarında.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1320785/you-won-t-believe-all-the-stars-who-got-their-start-on-law-order?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir