Hukuk ve Düzen: SVU’nun Octavio Pisano Konuşmaları Joe-Kathleen Teorisi


Belki de en büyük soruşturma. Dedektifler çıkıyor mu?

Diğer dedektiflerle (veya kaptanlarla) çıkan dedektiflerin sicili Kanun ve Düzen: Özel Mağdurlar Birimi23 yıllık tarihi, en iyisi değil, İnternet ilginç bir soru sordu: Peki ya bir dedektif ve NYPD’nin en iyi üyesi olmayan biri? Girin, SVU Dedektifi Joe Velasco ve Elliot Stabler’ın kızı Kathleen.

Twitter’daki hayranlar tarafından “Joleen” olarak adlandırılan geminin neden internette popülerlik kazandığını anlamak kolay. Joe ve Kathleen, her ikisi de benzer yaş aralığında olan ve kendi konumlarındaki görünümlerine dayanan iki sevilen karakterdir. Yasa ve Düzen gösterir, her ikisi de bekar görünüyor.

Yani, kendimize ait bir soruşturmada, E! Haber doğru kaynağa gitti, oyuncuya sordu Octavio Pisano İnternetin en son eşleşmesi hakkında ne düşündüğünü.

“Birkaç kişiye sordum, [but] E! News’e verdiği demeçte, Twitter’da pek iyi değilim” dedi. “Yani oraya gittiğimde, sadece aklımda olan bir şeyi yayınlamak için ama insanların ne hakkında konuştuğunu bulmaya çalıştığımda, yorumlarda kayboldum.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1330800/could-a-law-order-svu-newcomer-end-up-with-stabler-s-daughter-octavio-pisano-says?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın