‘HTGAWM’den Charlie Weber ve Liza Weil 3 Yıl Sonra Yeniden Bir Araya Geliyor – Hollywood Life


'HTGAWM'den Charlie Weber ve Liza Weil 3 Yıl Sonra Yeniden Bir Araya Geliyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Invision/AP/Shutterstock

Charlie Weber43 yaşında, dünyanın büyük olasılıkla eski sevgilisine geri döndüğünü bilmesini sağlayın Liza Weil 5 Haziran’da 45. doğum günü için göz alıcı bir gönderi paylaşmak için Instagram’a gittiğinde. bu Cinayetten Nasıl Kurtulursun Eski rol arkadaşından üç yıl önce ayrılan Star, ikisinin el ele tutuşarak dışarıda yürürken çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı ve ona yeniden doğum gününü kutlarken “bebek” diyen bir başlık ekledi. “Doğum Günün Kutlu Olsun Bebeğim!!!❤️” yazısı okundu.

Charlie doğum günü gönderisini paylaştıktan sonra takipçileri, barışmalarıyla ilgili heyecan dolu yorumlarla hızla yanıt verdi. Bir takipçi, “Omg, gerçek hayatta birlikteler mi” diye yazarken, bir diğeri onları “şimdiye kadarki en iyi çiftlerden biri” olarak nitelendirdi. Üçüncüsü, “Bu benim için HER ŞEY!” diye haykırdı. ve dördüncüsü, “Bunu seviyorum!”

Charlie’nin fotoğrafı ve Liza’ya mesajı, üç yıl çıktıktan sonra oraya ayrı yollara gittiklerini açıklamasından üç yıl sonra geldi. “Liza ve ben, sevgi ve saygıya dayanan harika bir ilişki paylaşıyoruz” dedi. İnsanlar. “Bu ilişki, her zaman sahip olduğumuz harika arkadaşlığa dönüş yolunu buldu.”

'HTGAWM'den Charlie Weber ve Liza Weil 3 Yıl Sonra Yeniden Bir Araya Geliyor – Hollywood Life
Charlie Weber ve Liza Weil önceki bir gezi sırasında. (Invision/AP/Shutterstock)

Bir süre önce Liza ile olan aşkını gizleyen oyuncu, Temmuz 2017’de yayınlanan bir bölümünde, başlangıçta arkadaşlıklarını nasıl daha fazlasına dönüştürdüklerini ortaya koydu. İddiaya göre Theo Von ve Matthew Cole Weiss ile dijital ses dosyası. “Biz harika arkadaşlardık ve kendimizi bundan daha fazlası olabilecek bir pozisyonda bulduk” dedi. “Çok zaman harcıyorsun [together] ve biz, ben işten uzakta vakit geçirmekten çok keyif aldım ve bu yüzden her şey bir şekilde bir araya geldi… Çok mutluyum.”

Yetenekli yakışıklı, bir sonraki aşamaya geçmeden birkaç yıl önce her ikisi de boşandıktan sonra aşklarının nasıl “doğal olarak” ilerlediğinden bahsetti. o evli Giselle Weber 2015’ten 2016’ya kadar evli ve Paul Adelstein 2006’dan 2017’ye kadar.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/06/charlie-weber-liza-weil-back-together-htgawm-split-romance-birthday-message/

Yorum yapın

SMM Panel