Howie Mandel’in Maskeli Şarkıcı Çıkış Röportajı Sizi Güldürecek


Maskeli Şarkıcı zoraki Howie Mandel kabuğunun dışında – kelimenin tam anlamıyla.

Mandel, “Şarkı söylüyordum, dans ediyordum, hava geçirmez bir şekilde mühürlendim ve bir kabukla korundum” dedi. Kaya ıstakozu 22 Şubat bölümünde, özel olarak E söylendi! Haberler. “Bu bir hayalin gerçeğe dönüşmesi gibiydi.”

Özellikle 67 yaşındaki bir germafob olduğu için. “Her an kendimi toparlayabilirim, nerede olduğumu bilmeyebilir, hiçbir şeye dokunamaz veya hiçbir şey göremez,” diye paylaştı, “bu benim rahatlık alanım.”

Aslında, tecrübeli ev sahibi için maskesinin düşürülmesi ABBA gece SOS diye bağırmasına neden oldu. “En korkunç kısım, maskeyi çıkardığımız ve ona sarıldığım zamandı. [host] Nick [Cannon],” dedi şakalaşarak, “Cevabı henüz almadım ama bu sabah gebelik testi yaptım.”

O zamana kadar verdi biz bilmemiz gereken cevaplar.

E! Haberler: Telefon geldiğinde Maskeli Şarkıcıani tepkiniz ne oldu?

Howie Mandel: Menajerim beni aradı ve “Televizyonda şarkı söyleyip dans etmek ister misin?” dedi. ve “Merhaba? Merhaba? Ben buyum.” İnsanlar bunu bilmiyor. Şarkı söylemeyi ve dans etmeyi seviyorum.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1365916/howie-mandel's-lessigreatermasked-singerlessigreater-exit-interview-will-genuinely-make-you-laugh?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir