Howie Mandel Dave Chapelle’e Saldırıyı Neden “Komedinin Sonu” Olarak Adlandırıyor?


“Hiçbir şeyi onun kadar, hatta daha fazla sevmedim. Anlaştık mı anlaşmadık mı kadar tüm kariyerim boyunca Boğa geldi,” diye açıkladı. “Açık Anlaştık mı anlaşmadık mı, Gerçekten eşlik edemedim çünkü neler olduğunu bilmiyorum. Sadece çantada ne olduğunu görmek için bekledim. Bunda, seyirci gibi arkama yaslanıp bu kişinin bir konuda ahkam kesmesini dinliyorum ve sadece ‘Ne hakkında konuştuğunu nereden biliyor?’ Ben birlikte oynarım.”

Gösteriyi aramak “Anlaştık mı anlaşmadık mı steroidler üzerinde,” diye açıkladı Mandel saçmalık alan bir kilometre taşını vurdu Anlaştık mı anlaşmadık mı ulaşmak için yıllar.

“Bir milyon doları dağıtmamız dört yılımızı aldı. [on Deal or No Deal]” dedi. “İşte küçük bir spoiler, ilk sezonunda milyon doları veriyorum. Boğa

Ve Mandel şimdiye kadar söylediği en çılgın yalanı açıklamasa da, bazı küçük beyaz yalanların başarılı olmasına yardımcı olduğunu paylaştı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1329711/howie-mandel-calls-attack-on-dave-chapelle-the-beginning-of-the-end-of-comedy?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın