Houston Texans Oyuncusu John Metchie III, Lösemi Tanısını Paylaştı


Hayranlar, arkadaşlar ve diğer sporcular sevgilerini gönderiyor John Metchie III lösemi ile savaşının ortasında.

24 Temmuz’da 22 yaşındaki Houston Texans oyuncusu paylaşılan sağlığına öncelik verdiği için bu NFL sezonunda “büyük ihtimalle oynamayacağını” söyledi. John’un mesajı, “Yakın zamanda bana Löseminin en tedavi edilebilir formu olan APL (Akut Promyelositik Lösemi) teşhisi kondu” diye başladı. “Şu anda harika bir tıbbi bakım alıyorum, moralim iyi ve daha sonraki bir zamanda iyileşmeyi umuyorum.”

Göre Ulusal Nadir Bozukluklar ÖrgütüAPL, “bir tür olgunlaşmamış beyaz kan hücresi olan promiyelositler olarak bilinen bir tür beyaz kan hücresinde belirgin bir artış ile karakterize edilen” bir kan kanseridir.

Houston Texans önümüzdeki sezona hazırlanırken, Nisan ayında 2022 NFL taslağında 44. sırada seçilen bir çaylak olan John, asıl odak noktasının iyileşme üzerinde olacağını yazdı.

John, açıklamasını bitirirken destekçilerine iyi dilekleri için şimdiden teşekkür etti. “Her zamankinden daha güçlü geri dönmek için sabırsızlanıyorum” diye yazdı. “Tanrı kutsasın.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339264/houston-texans-wide-receiver-john-metchie-iii-shares-leukemia-diagnosis?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir