Houston Baptist Üniversitesi Basketbol Oyuncusu Darius Lee 21 Yaşında Öldü


Houston Baptist Üniversitesi, içlerinden birinin kaybının yasını tutuyor.

20 Haziran’da kolej basketbolcuyu onayladı Darius Lee memleketi Harlem, New York’ta bir toplantıya ateş açılmasının ardından kurşun yarası nedeniyle öldü.

Erkekler basketbol koçu James Sears Bryant, “Yıkıldık. Darius, Lord’u, annesini, ailesini, takım arkadaşlarını, arkadaşlarını ve tüm HBU ailesini seven olağanüstü bir genç adamdı.” Ron Cottrell bir açıklamada söyledi okuldan. “Şok içindeyiz ve bu habere kafa yoramıyoruz. Annesi, kız kardeşi ve tüm ailesi ve basketbol takımımız için kalbim kırılıyor. Şu anda teselli bulduğumuz tek şey Darius’un nerede olduğunu bilmek. O İsa’nın kollarında… Bunu gerçek olarak biliyoruz ve onu bir gün tekrar göreceğiz.”

Koç Cottrell, Lee’yi harika bir basketbolcu olarak överken, “O daha da iyi bir insandı. Şu anda basketbolu düşünemiyorum bile. Sadece Darius’un dünyadaki kısa zamanında ne kadar hafif olduğunu düşünebiliyorum. koçluk yapmaktan mutluluk duyduk ve onu çok sevdik.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335156/houston-baptist-university-basketball-player-darius-lee-dead-at-21-in-mass-shooting?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel