House of the Dragon Stars Tease “Dread”-Filled Finale


Ejderha Evi henüz prömiyeri yapıldı – ama bu ileriye bakamayacağımız anlamına gelmez.

Merakla beklenen Game of Thrones prequel serisi nihayet 21 Ağustos’ta ateşli bir şekilde çıkış yaptı ve oyuncu kadrosuna göre, hepsi tek bir dramatik doruğa ulaşıyor.

“İnanamıyorum! İnanamıyorum!” Havva En İyisiPrenses Rhaenys Velaryon’u oynayan , özel olarak E! Haberler Akış Yaparken final senaryosunu ilk kez okumakla ilgili. “Yapamazsın, yapamazsın!”

Yapmışlar gibi geliyor.

“Korku, korku, korku. Bence korku,” Olivia CookeAlicent Hightower’ı oynayan kim dedi. “Korku, korku, ani korku. Ve ayrıca heyecan.”

İlk bölümü izleme deneyimimiz gibi görünüyor!

İçin Milly AlcockGenç Prenses Rhaenyra Targaryen’i oynayan , final senaryosunu okumak, ne kadar büyük bir rolü üstlenmeye karar verdiğini anlamasına yardımcı oldu.

Aktris, “Gerçekten ağladım. Seçmelere katıldığımda Rhaenyra’nın hikayeye ne kadar yatırım yapacağını bilmiyordum” dedi. “Kendimi iki kez kaydettim ve bir hafta sonra bir telefon aldım. Gezegenin diğer tarafında, kelimenin tam anlamıyla annemin çatı katında yaşayan, bir restoranda bulaşık yıkayan küçük yaşlı ben. Sonra okudum ve ‘Ah’ dedim. Tanrım, neler oluyor?’ Yani evet, sadece ağladım.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1343010/house-of-the-dragon-stars-tease-why-the-season-one-finale-filled-them-with-dread-?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir