Honey Boo Boo’nun “Pumpkin”i Shannon Yeni Doğan İkizlerin Fotoğrafını Paylaştı


İşte ikizler geliyor.

Lauryn “Kabak” Shannonkızı İşte Honey Boo Boo Geliyor‘s Anne Haziran Shannonsonunda kocasıyla karşıladığı sevimli yeni doğan bebekleri ortaya çıkardı Joshua Efird geçen ay.

Gordon, Ga.’daki evlerinin yakınındaki bir otelde çekilen tatlı bir aile karesinde çift, erkek bebekleriyle birlikte görülüyor. Sylus Ray Efird ve kız bebek Ssöyle Renae Efird. Balkabağı, onu ve Joshua’nın ikinci çocuğu olan oğlunu karşıladıktan neredeyse bir yıl sonra, 19 Mayıs’ta ikizleri sezaryen ile doğurdu. BentleyTemmuz 2021’de.

Aile portresinde, ebeveynlere kızları da katıldı, ella4 ve Kabak’ın küçük kız kardeşi Alana “Bal Boo Boo” Thompson– 22 yaşındaki çocuğun velayetini Nisan ayında annesinden alan kişi.

Balkabağı, 3 ve 4 numaralı bebeklerin haberlerini sessiz tuttu, geldiklerini sosyal medyadan asla açıklamadı. Ancak, aile hayatı, WE TV dizisinde dramatik bir şekilde ekranda oynuyor. Mama June: Kefaret Yoluannesinin yasal kargaşanın ardından ayıklığa bağlılığını ve madde bağımlılığı ile mücadelesini belgeliyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335329/here-comes-honey-boo-boo-s-lauryn-pumpkin-shannon-introduces-newborn-twins-in-new-photo?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel