Honey Boo Boo Erkek Arkadaşı Dralin’in Yanına Taşındığını Söyledi: Video – Hollywood Life


Honey Boo Boo erkek arkadaşıyla taşınıyor


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Hepsi büyüdü! Alana “Bal Boo Boo” Thompson17, bu sonbaharda Denver, CO’daki Regis Üniversitesi’ne gidecek ve erkek arkadaşını da yanına almayı planlıyor. Dralin Carswell, 21, onunla! Son lise mezunu anlattı Bu gece eğlence yakın tarihli bir röportaj sırasında büyük planları (aşağıdaki videoyu izleyin). 17 yaşındaki samimi sohbet sırasında “Güvenlik nedenleriyle ve Dralin benimle geleceği için kampüsten ayrılacağım” dedi.

bu Mama June: Aile Krizi yıldız büyük hamleyi dört gözle bekliyor, ancak sevgilisi ondan biraz daha heyecanlı. “Oraya taşınacağı için benden daha heyecanlı olduğunu düşünüyorum. Küçük kasabamızdan taşınmaya ve yeni bir şeyler deneyimlemeye hazır,” dedi Alana. Çift iki yıldan biraz fazla bir süredir çıkıyor, ancak ilk kez birlikte yaşayacaklar. “Dürüst olmak gerekirse bizim için iyi olacağını düşünüyorum ve yani eğlenceli olacağını düşünüyorum,” diye fışkırdı. “Ülkenin yarısını geçiyor olsam da bu benim için iyi olacak.”

Honey Boo Boo’nun annesi, anne haziran, röportaj sırasında da hazır bulundu ve kızının dönüm noktası olan hamlesiyle ilgili görüşlerini dile getirdi. “Ben ve Kabak [Lauryn Efird] 43 yaşındaki, ‘Bu onu ve Dralin’i ya yapacak ya da kıracak ve kendini ya yapacak ya da kıracak’ demiştim” dedi. “Ama ona her zaman söylediğimiz gibi, beğenmezse her zaman eve dönebilir.” Görüşmenin ilerleyen saatlerinde Alana çocuk istemediğini ancak Dralin’in istediğini açıkladı. “Ben çocuk istemiyorum, o istiyor,” dedi. “Okuldan sonra hemşirelikte çalışacak kadar Colorado’da kalmak istiyorum.”

Honey Boo Boo ve Dralin Carswell birlikte yaşıyor
Honey Boo Boo, bu sonbaharda erkek arkadaşı Dralin Carswell’in yanına taşınacağını açıkladı. (MEGA)

Yakında üniversite öğrencisi olacak olan, 21 yaşındaki çocuğun kendisi için “tek” olmasını yalnızca “umabileceğini” de not etti. Uzun süreli aşkları sorulduğunda, “Bunu söyleyemem çünkü hayatın ne olduğunu bilmiyorum ama umarım” dedi. Alana bu sonbaharda üniversiteye gidecek ve yenidoğan hemşireliği okumayı planlıyor. Ayrıca, bir kız öğrenci yurduna katılmakla kesinlikle ilgilenmediği konusunda rekor kırdı. “Bir kız öğrenci yurdunun parçası olmak istemiyorum çünkü – ve bunu söylediğim için beni suçlama – kız öğrenci yurdundaki tüm kızlar kendini beğenmiş durumda!” alay etti. “O ben değilim. Chanel çantalı bir kız değilim. Çalışmalarımı yapacağım ve 2029’da mezun olacağım.

Daha önce de belirtildiği gibi, Dralin ve sarışın güzel 2021’de çıkmaya başladı. Ablası da bir sonraki adımlarında destek oluyor. “Benim için önemli olan tek şey, Dralin’in Alana’ya doğru davranması,” diye açıkladı Pumpkin. “Saygılı ve çocuklarım onu ​​seviyor ve ailesi harika. Benim için önemli olan tek şey bu.” Alana kısa süre önce lise balosuna katıldı ve erkek arkadaşını resmi randevusu olarak yanına aldı. 6. Sezonun tüm bölümleri Mama June: Aile Krizi şimdi yayınlanıyor WEtv web sitesi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/07/20/honey-boo-boo-moving-in-boyfriend-dralin-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir