Honey Boo Boo, Balkabağının Annesinin Haziran’ın Evli Olduğunu Bilmediğini Söyledi – Hollywood Life


Bal Boo Boo Lauryn Kabak Shannon


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Kristin Callahan/ACE Resimleri/Sh

anne haziran Haziran ayında erkek arkadaşıyla evlendiğini açıklayarak hayranlarını şaşırttı Justin Stroud Mart ayında gizli bir törenle. Görünüşe göre hayranlar sadece şaşıranlar değildi. 42 yaşındaki realite yıldızının iki kızının 11 Temmuz’da verdiği röportajda, Alana ‘Bal Boo Boo’ Thompson16 ve Lauryn “Kabak” efir22 yaşındaki anneleri, haberi duyurduğunda 34 yaşındaki sevgilisiyle annelerinin düğüm attığını bilmediklerini açıkladı. “Biz bunu bilmiyorduk,” diye onayladı Lauryn. E! Haberler. Lauryn, annesinin evlilik cüzdanı için başvurduğuna dair bir “makbuz” aldığını bile söyledi, ancak Mama June bu tür planları reddetti. “Az önce ona sordum. İnkar etti. Ve sonunda ‘Ah, ben evlendim’ dedi ve çok ama çok şok olduk” dedi.

Honey Boo Boo, annesinin sık sık bir daha asla evlenmeyeceğini söylediğini ve bunun da bu kadar büyük bir sürpriz olmasının bir başka nedeni olduğunu da sözlerine ekledi. “Kesinlikle beni şaşırttı çünkü annem her zaman asla evlenmeyeceğini söyleyen biriydi. Ama demek istediğim, annem şimdi kesinlikle farklı,” diye hatırlıyor Alana.

Bal Boo Boo Lauryn Kabak Shannon
Alana ‘Honey Boo Boo’ Thompson, şu anda yasal vasisi olan Lauryn ‘Pumpkin’ Shannon ile birlikte yaşıyor (Fotoğraf: Shutterstock)

Alana, o ve o zamanki erkek arkadaşının ardından velayetini geçici olarak Lauryn’e kaptıran annesiyle zorlu bir ilişki yaşadı. Geno Doak uyuşturucu bulundurmak suçundan tutuklandı. Lauryn, Nisan ayında Alana’nın tam velayetini aldı ve resmen Alana’nın yasal vasisi olarak atandı. Mama June 13 Haziran’da yaptığı açıklamada mahkeme kararını savundu ve Alana’nın kız kardeşiyle yaşamayı “seçtiğini” söyledi. “İnsanlar velayet olayını anlamıyor. Biri ‘velayeti kaybetmiş’ gibi değil. Georgia eyaletinde her yıl geçici vasilik yapıyorsunuz ve [Alana] birlikte olmuştu [Lauryn] bağımlılığımda” diye açıkladı Sayfa Altı’nın Sanal Gerçek Çayı. “Pekala, 12 yaşında seçimini yapabilirsin.”

Mama June alyans mağazaları
Anne June, Nisan ayında kocasıyla alyanslara bakarken görüntülendi. O sırada evlilerdi ama birlikteliklerini kamuoyuna açıklamadılar (Fotoğraf: MEGA)

Ayrıca ilişkileri hakkında bir güncelleme yaptı. “Onu görüyorum, onunla konuşuyorum. İletişim kuruyoruz,” dedi dördünün annesi. “Yani herhangi bir fark gibi değildi. Tek fark, her gün burada, evimde yanımda oturmuyor.”

Bu arada, TLC’lerde ün kazanan Alana, Yeni yürümeye başlayan çocuklar ve taçlar, kendine özgü bir aşk hayatı yaşadı. 20 yaşında biriyle çıkıyor Dralinaltıncı sezonunda ailesiyle tanıştırdığı Mama June: Kefaret Yolu. Lauryn’in kocası, Josh efir, Alana’nın erkeğini kabul ediyor gibiydi ve ona geleneksel koruyucu erkek kardeş ya da baba konuşmasını yaptı: “Tek istediğim saygı ve ona gerçekten çok iyi davranıyorsun. Ve eğer yapmazsan, sadece boynunu kıracağım,” diye uyardı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/12/honey-boo-boo-pumpkin-not-know-mama-june-married/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir