Hoda Kotb, Hope’un Kızının Hastaneye Kaldırıldıktan Sonra İlk Fotoğrafını Paylaştı – Hollywood Life


Hoda Kotb, Hope'un Kızının Hastaneye Kaldırıldıktan Sonra İlk Fotoğrafını Paylaştı – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Mega

Bir sağlık korkusundan sonra 3 yaşındaki yürümeye başlayan çocuğunu yoğun bakıma koydu, Hoda Kotb sonunda küçüklerin ilk fotoğrafını paylaştı Umut. bir instagram 58 yaşındaki 6 Haziran Salı günü paylaşılan gönderi Bugün Show muhabiri iki çocuğu Hope ve yere sarılmış Hailey6, sıradan bir çekim için. Karen Swensenaynı zamanda bir çapa, kendi kızıyla birlikte kızlar arasına katıldı. Katerina. Hem Hope hem de Hailey, Catherine’in kucağına oturdular ve herkes memnuniyetle parıldadı. Little Hope, sarı tayt ile renkli batik bir üst giydi ve deniz kabuklarından yapılmış bir kolye ile aksesuarlandı. Hoda bir çift leylak rengi pantolon, deniz salyangozu kolsuz bir bluz ve bir çift spor ayakkabı giymişti. Hoda’nın resmi, onu iki haftalık izin için yayından kaldıran sağlık korkusunun hemen ardından önem taşıyor. Fotoğrafa basit bir kalp emojisi yazdı ve fotoğrafta arkadaşlarını etiketledi.

Televizyon yıldızının takipçileri, yorum dizisini geçmiş olsun dilekleriyle doldurdu. “Bu güzel resimde çok fazla sevgi var! Güven, güvenlik, nezaket, kız gücü, pozitiflik ve SMILES yayar!” bir hayran yazdı, bir başkası ise “Kızların mükemmel” dedi. “Hoda, senin gibi kızların da hep çok mutlu. Bayıldım,” diye yorum yaptı üçüncü biri.

Fotoğraf olaydan üç ay sonra geliyor. Bugün göster çapa, Şubat ortasında programa düzenli olarak katılmasının bir “aile sağlığı sorununun” rayından çıktığını ortaya çıkardı. 6 Mart’ta Hoda, kızının nihayet evde olduğunu açıkladı. Programda “Küçük Umut hastaneye gitmek zorunda kaldı ve birkaç gün yoğun bakımda, ardından bir hafta daha hastanede kaldı ve bu gerçekten korkutucuydu” dedi. Ayrıca sağlık korkusunun ortasında destek için minnettarlığını dile getirdi. “[Hope’s] canlı ve parlak. Evde, dedi kısmen. “Eve geldiği için çok mutluyum ve insanların ne kadar harika olduğuna inanamıyorum.”

Hoda Kotb ve kızı Hope
MEGA

15 Mayıs’ta, o zamandan beri işlerin nasıl gittiğini anlattı. “Daha iyiye gidiyor,” dedi Hoda Altıncı Sayfa Webby Ödülleri’nde “Daha gidilecek çok yol var ama o çok daha iyi durumda. Büyük ilerleme kaydediyoruz. Ona söylediğim gibi, bu çocuk iyileştirici ışıkla dolu.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/06/hoda-kotb-first-photo-daughter-hope-hospitalization/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir