H&M’in Kehlani İçeren Yeni Swim Koleksiyonu Sürdürülebilir ve Uygun Fiyatlı


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve umarız siz de bu fiyatlarla beğenirsiniz. E ile alışveriş yapın! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Bu yaz sahile gitmeyi mi planlıyorsunuz? H&M az önce bir yeni sürdürülebilir mayo koleksiyonu Size tüm övgüleri alacağınız garanti edilen cesur ve parlak renkler ve desenler içerir. Daha da iyisi, yaz kampanyalarında şarkıcı-söz yazarı var Kehlanikampanya filminde “Mandalina” şarkısı duyulabilen .

Kehlani bir basın açıklamasında, “H&M’in yaz mayo kampanyasında “Mandalina”nın yer almasından kesinlikle heyecan duyuyorum” dedi. “Moda ve müziğin bir havayı paylaşması hoşuma gidiyor. Birbirlerine tarz, duygu ve kişilik ifade etmede yardımcı oluyorlar. Bu yüzden yaz için H&M koleksiyonundan parlak renkleri giymeyi dört gözle bekliyorum!”

Koleksiyon, sevimli, gurur verici ve farklı şekillerde giyilebilen çok yönlü bikini üstleri, altları, tek parçaları ve daha fazlasını içeriyor. Ayrıca, markanın 2030 yılına kadar yalnızca %100 sürdürülebilir ve geri dönüştürülmüş malzemeler kullanma hedefine uygun olarak geri dönüştürülmüş polyester, geri dönüştürülmüş poliamid ve geri dönüştürülmüş elastan kullanılarak yapılmıştır.

Yeni modellerden favori stillerimizden bazılarını topladık H&M mayo koleksiyonu. Aşağıdakileri kontrol edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333215/get-ready-for-summer-with-h-m-s-new-bright-sustainable-swimwear-collection-featuring-kehlani?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel