Hillary Clinton, Andy Cohen’in Gizli Servis Ajanıyla İlişkisi Olduğunu Öğrendi – Hollywood Life


Hillary Clinton, Andy Cohen'in Gizli Servis Ajanıyla İlişkisi Olduğunu Öğrendi - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Charles Sykes/Bravo

Hillary Clinton söylediğinde kısa ve tatlı tuttu Andy Cohen “çok fazla bilgi” yaydığını söyledi. Eski First Lady uğradı Neler Olduğunu Canlı İzle 8 Eylül Perşembe günü ve yeni Apple TV dizisi de dahil olmak üzere pop kültürüyle ilgili her şeyi tartışması sırasında cesur Beyaz Saray’da geçirdiği süre boyunca yaşadığı iddia edilen bir romantizmine çayı dökerken, gevşek dudaklı Bravo patronuna komik bir şekilde seslendi.

Andy, Hillary’nin saltanatına atıfta bulunarak, “Söylemeliyim ki, sizi her gördüğümde, Bakan Clinton, 90’larda, First Lady iken gizli servis ajanlarınızdan biriyle harika bir bağlantım olduğunu düşünüyorum,” diye itiraf etti. o zamanki Başkan Bill Clinton’ın 1993’ten 2001’e kadar karısı. Hillary’nin kızı, Chelsea Clintonannesine katılan Dünya Savaşı Yeni Apple TV şovlarını tanıtmak için çenesi düşerken şok oldu ve inanılmaz bir şekilde “Yaptınız mı?” Diye sordu.

Hillary hızla bağırdı, “TMI. TMI.” Ancak Andy bölümü biraz daha ayrıntı ekleyerek sonlandırdı ve “Tüm aileniz hakkında söyleyecek harika şeyleri vardı” dedi. Daha sonra şaka yaptı, “Ve onun hakkında söyleyecek harika şeylerim var!

Bu arada, Hillary yanıt olarak dilini tutmadı. Başkan Joe Biden Yakın tarihli bir konuşmada MAGA Cumhuriyetçilerinden “yarı-faşistler” olarak söz ediyor. Görünüşü sırasında Görünüm 7 Eylül Çarşamba günü Hillary, “Şahsen bunun güçlü ve gerekli bir konuşma olduğunu düşündüm” diyerek Biden’ın görüşüne katıldı.

Hillary Clinton, Andy Cohen'in Gizli Servis Ajanıyla İlişkisi Olduğunu Öğrendi - Hollywood Life
Hillary Clinton ve Chelsea Clinton, Eylül 2022’de ‘Ne Olduğunu Canlı İzle’ programında yer aldı. (Charles Sykes/Bravo)

“Yaptığı konuşmayı yaparak ülkeye çok önemli bir hizmet verdiğini düşünüyorum, çünkü çok fazla insan henüz Demokrasimizin ne kadar kırılgan olduğunun farkında değil ve kullandığı dili ikinci tahmin etmeyeceğim” dedi. katma.

Hillary, Biden’ın aramasından sonra eleştirilmiş olduğu için, Biden’ın kelime seçimiyle gelebilecek tepkilerin açıkça farkında olduğunu söylemeye devam etti. Donald Trump’ın 2016’da destekçileri “içler acısı”. “Faşizm çok büyük bir kelime. Bunu biliyorum, ama sosyalizm de öyle ve Cumhuriyetçiler, insanların sağlık hizmeti almasını isteyen her Demokrat’a ‘sosyalist’ diyor” dedi. “Dilimize dikkat etmemiz gerektiğini düşünüyorum, ancak sorun şu ki, otoriter rejimlerin özelliklerini yaşarsanız, ne yazık ki Cumhuriyetçi tarafımızda çok fazla özellik görüyorsunuz.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/09/hillary-clinton-andy-cohen-affair-secret-service/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir