Hilary Duff, Oğlu Luca’nın Kız Kardeşi İçin Tatlı İlk Sözlerini Açıkladı


En tatlı kardeşler.

Hilary Duff çocuklarının ne kadar heyecanlı olduğunu paylaştı Luca Comrie10 ve Bankalar Menekşe Blair3, küçük kız kardeşleriyle tanışacaklardı Mae James BlairMart 2021’de eşinin desteğiyle evde suda doğumla dünyaya gelen 34 yaşındaki Matta Koma.

“Mae o kadar hızlı çıktı ki küçük kız kardeşleri kollarımdayken içeri girmeyi başardılar,” dedi. Grazia 26 Mayıs’ta yayınlanan yorumlarda bebeğinin doğumuyla ilgili olarak, “Çok tatlı bir andı. Luca sonra benim ve Mae’nin yanına oturdu ve “Anne, ona mutlu yıllar söylemeliyiz. Onun doğum günü.”

bu Lizzie McGuire alum, kendine “meydan okumayı” sevdiğini ve onu “korkutan” bir şeyle yüzleşmek istediğini söyleyerek benzersiz doğum planını anlattı.

“Bir arkadaşım evde doğum yapmaya karar vermişti ve bana söylediği anda ağzım açık kaldı” dedi. “Yapılabilir olduğunu düşünmedim. Luca ile klasik doğal doğumu hastanede gerekli tüm ilaçlarla birlikte yaptım. Bu yüzden araştırma yapmaya, belgesel izlemeye başladım.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332725/hilary-duff-reveals-her-son-luca-s-sweet-first-words-for-baby-sister-mae?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel