Hilary Duff Bir Gün Çocuklarından Hangisinin Eğlencede Olacağını Paylaştı


Hilary Duff yetenekli bir yürümeye başlayan çocuk var.

bu seninle nasıl tanıştım baba yıldızın 3 yaşındaki kızı Bankalar Bayrağı sadece görünüşünü değil aynı zamanda performans sevgisini de paylaşıyor. Oğlu da dahil olmak üzere çocukları hakkında sohbet etmek Luca Comrie10 ve 17 aylık kızı Mae Bayırı-sadece E’de! Haberler’ Günlük Popaktris Banks’in gelecekte eğlence endüstrisine “kesinlikle” katılacağını düşündüğünü açıkladı.

Aktris, “Göstermeyi çok seviyor, bu yüzden onu izlemeyi seviyorum” dedi. Günlük Pop‘s Francesca Amiker. “Sürüyor olacağız ve orada ne yaptığını görmek için aynamı ayarlayacağım ve gerçekten şov yapıyor.”

Hilary ayrıca Banks’in “oldukça iyi bir moda anlayışına” sahip olduğunu ve buna “okula her gün bir prenses elbisesi” giymek istediğini de ekledi.

Banks, oyuncu ebeveynlerinin peşine düşerken – Hilary iki kızını müzisyen kocasıyla paylaştığı için Matta Koma– en büyüğü babasının eski hokey oyuncusunu takip ediyor gibi görünüyor Mike Comrie. Hilary ve Mike boşanmalarını 2016’da sonuçlandırdı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345394/hilary-duff-reveals-which-of-her-kids-will-definitely-follow-in-her-footsteps?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir