Hilarie Burton, Hamilelik Kaybından Sonra Kürtaj Olduğunu Hatırlıyor


Taylor Swift ve Daha Fazla Ünlü, Roe v. Wade Kararının Ardından Tepki Verdi

hilari Burton Yüksek Mahkeme’nin Roe v. Wade davasını bozmasının ardından kürtaj hikayesini paylaşıyor.

Fotoğrafına “Bu benim çocuğum” yazdı ve Jeffrey Dean Morgankızı George, 4. “Sevgilim. Kızım.” (Uzun zamandır çift, aynı zamanda 12 yaşındaki oğlunun ebeveynidir. Augustusdiğer adıyla Gus.)

Burton daha sonra anne olma yolculuğuna baktı. “Kısırlıkla mücadele ettiğim sır değil” Bir Ağaç Tepesi alum yazdı. “Ondan önce çoğul gebelikleri kaybetmek travmatikti.”

“Fakat kadın bedenlerinin hepsi farklı ve tahmin edilemez” diye devam etti. “Fetüsüm öldükten sonra kürtaj yaptırmak, rahmimin gelecekteki gebelikleri taşıyacak kadar sağlıklı olmasını sağlayacak şekilde iyileşmesine izin verdi. D&C terimini kullanmanız önemli değil. Hastane evraklarındaki resmi kelime kürtaj. o neydi.”

Dediği gibi acılı bir gündü – ama daha kötüsü de olabilirdi. Nasıl yani? “Kürtaj yasa dışı olsaydı ve kolluk kuvvetleri kendi düşüklüğüme neden olup olmadığımdan emin olmak için vücudumu denetleseydi” diye yazdı. “Çünkü gelecek olan bu. Bu zaten oldu. #roevwade’den önce sıradandı.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336196/hilarie-burton-recalls-how-her-abortion-allowed-for-her-future-pregnancies?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir