Hilaria Baldwin, 7 Çocuğuyla “Epic Fail” Şükran Günü Fotoğrafını Paylaştı


Hiçbir zaman sıkıcı bir gün olmaz Hilaria Baldwinyedi çocuk annesi olarak hayatı.

Aslında, İsimsiz Cadılar podcast sunucusu—kim paylaşır? Carmen9, Rafael7, Leonardo6, romeo4, Eduardo2, Meryem21 ay ve Ilarya2 ay, kocasıyla Alec Baldwin— hayranlara, geniş ailesinin nasıl çalıştığına dair samimi bir bakış attı şükran günü. 24 Kasım’da Hilaria, tatili kutlamak için Instagram’da “epik başarısız aile fotoğrafı” dediği şeyi yayınladı.

Fotoğraf, 38 yaşındaki Hilaria’nın ağlayan bir çocuğu teselli ederken, 64 yaşındaki Alec’in çerçeve dışı bir şeye baktığını gösteriyor. Oğullarından biri bir parça ekmek atıştırırken, üç kardeşinin dikkati başka şeyler tarafından dağılmış gibi görünüyor. Kameraya odaklanmış görünen tek kişi, yeni doğan kız kardeşini kucağına alırken merceğe gülümseyen Carmen’dir.

Hilaria, “Destansı başarısız aile fotoğrafımızdan muhtemelen sizinki olana mutlu şükran günü” yazdı. “Hayatlarımızda harika ışık güçleri olduğunuz için hepinize sevgi ve şükranlarımızı sunuyoruz.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1355920/hilaria-baldwin-shares-%22epic-fail%22-thanksgiving-photo-with-her-7-kids?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir