Her Zaman Sıcak Olan İnsanlar İçin 25 Serinletici Ürün


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma zamanı itibariyle doğrudur.

Sadece bir ceket düşüncesi bile sizi terletiyorsa, yalnız değilsiniz. Bazı insanlar daha soğuk aylarda bile sadece ısınır. Ancak, özellikle ne kadar sıcak olduğunuzdan sürekli şikayet ediyorsanız, hayatınızı kolaylaştıracak bazı ürünler var. Tabii ki, bir fan mutlak bir zorunluluktur, ancak bu sadece yüzeyi çiziyor. Her zaman serin, sakin ve toplanmış hissetmenize yardımcı olacak pek çok benzersiz eşya var.

Serinletici battaniye, yastık, yastık kılıfı ile yatağınızı bir sığınak haline getirin, yatakve yatak örtüsü. Kendinizi biraz şımartın buz silindiri, serinletici göz maskesiveya bir yüz spreyi. Ve taraftarları da unutamayız. Her senaryo için doğru fana sahip olduğunuzdan emin olun. boyun hayranları, el fanlarıve salınımlı fanlar. Evet, gerçekten bu kadar çok hayran türü var.

Bu oyunun kurallarını değiştiren soğutma ürünleriyle sıcağı yenin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1354231/25-cooling-products-for-people-who-are-always-hot?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir