Her Yerde Her Yerde Hepsi Aynı Anda Oscar Evreninde Büyük Ödül Kazandı


Oyuncu kadrosu ve ekibi Her Şey Her Yerde Aynı Anda 2023 Oscar’larının gerçek kazananları.

Yılın en büyük ödül töreninde Akademi açıkladı Daniel Kwan Ve Daniel Scheinertadlı filmi Yılın En İyi Filmi seçildi. (Tüm Oscar yıldız manzaraları için buraya tıklayın.)

Yapımcı, “Bunu söyleyeceğimi hiç düşünmezdim, bu yüzden tüm bu insanlarla tek ses olarak söylüyorum: Akademi’ye teşekkürler.” Jonathan Wang Dolby Theatre seyircisine anlattı. “A24, çok teşekkür ederim. Tuhaflığımızı gördün ve bir yıl boyunca teatral olarak bizi destekledin, bu inanılmaz, teşekkür ederim.”

Wang, desteği için karısına teşekkür etmenin yanı sıra, kendisine insanlara saygılı davranma konusunda bir ders veren merhum göçmen babasına saygılarını sundu.

“Hiç kimse kârdan daha önemli değildir” dedi. “Ve kimse kimseden daha önemli değil. Ve buradaki bu ucubeler bunu yapmamda beni destekledi.”

Batı cephesinde her şey sakin, Avatar: Suyun Yolu, Inisherin’in Banshees’i, Elvis, Fabelman’lar, Katran, Top Gun: Maverick, Üzüntü Üçgeni Ve Konuşan Kadınlar En İyi Film dalında da aday gösterildi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1367628/lessigreatereverything-everywhere-all-at-oncelessigreater-s-best-picture-win-celebrates-%22weirdness%22-in-the-oscar-universe?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir