Her Yerde Her Şey Bir Anda Oscar Tarihine Nasıl Girdi?


Herşey heryerdebaşrol oyuncusu michelle yeoh ayrıca filmin ivmesinin ve Oscar kazanmasının Asya toplumu için ne anlama geldiğini de kabul etti. 60 yaşındaki oyuncu, En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazanan ilk Asyalı yıldız oldu ve Akademi Ödülleri’nin 95 yıllık tarihinde heykeli alan yalnızca ikinci siyahi kadın oldu.

“Bir aktris olarak tanınmanın beni aştığının çok farkındayım,” dedi. BBC News’e söyledi 9 Mart’ta yayınlanan bir röportajda. “Bütün bir Asyalı topluluğu öne çıkıp şunu söylüyor: Bunu bizim için yapmalısın.”

İçinde Herşey heryerdeMichelle, kocası Waymond (Ke Huy Quan) ile birlikte bir çamaşırhane işleten ve kızı Joy ile zor bir ilişkisi olan Asyalı göçmen Evelyn Wang’ı canlandırıyor. Stephanie Hsu. Rol, Stephanie’nin ilk stüdyo uzun metrajlı filmiydi ve E’ye “tüm kalbini” koyduğunu söyledi! Şubat ayında haberler.

Yolculuk, kazananla birlikte aday gösterilen Stephanie için bir “rollercoaster” gibi geldi. Jamie Lee Curtis En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında, ama geri almayacağı bir yolculuktu.

“Bu her sanatçının hayalidir, değil mi?” dedi. “Kendini ortaya koyuyorsun ve insanların bunu görüp anlamasını umuyorsun.”

İşte nasıl Herşey heryerde rekorları alt üst etti ve adını Oscar tarih kitaplarına yazdırdı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1367024/all-the-ways-lessigreatereverything-everywhere-all-at-oncelessigreater-made-oscars-history?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir