Her Tür Mezuniyet Sonrası Planla Üniversite Mezununa Neler Getirilir?


Bu makalede yer alan markalar, NBCUniversal Checkout’un ortaklarıdır. E! satın alma işleminizden komisyon alır. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!.

2023 Üniversite Mezuniyet sezonu yaklaşıyor ve buna inanabiliyor musunuz? Kesinlikle yapamam, ama bunun nedeni genellikle reddetmemdir; telefonumdaki pek çok uygulamaya göre, bu ay mezun olarak 10. yılımı kutluyorum.

Ancak, tüm bu nostaljiyi arkamda bırakmaya ve yardım etmeye hazırım. Sen hayatınızdaki üniversite mezunu için ideal hediyeyi bulun. Sonuçta, pek çok farklı tür var! Dünya onların toplu istiridyesidir ve planlarına uygun bir hediyeyi hak ederler.

Belki de favorin tüm dünyayı dolaşmayı yapmaktır. Belki bir işleri ve bir başlangıç ​​tarihi vardır. Belki de röportajlarla koşarak yere düşene kadar bir nevi YOLO yapacaklar. Hayalleri, hedefleri ve planları ne olursa olsun onlara uygun küçük bir ödül var.

Kameraları ve şampanyayı çıkarın, çünkü bunlar 2023 üniversite mezunları için en iyi hediyeler. Şerefe!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375149/college-graduation-gift-guide:-17-must-have-presents-for-every-kind-of-post-grad-plan?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir