Her Tür Baba İçin En Popüler 84 Babalar Günü Hediyesi Fikirleri


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

2023 Babalar Günü siz farkına bile varmadan burada olacak. Babanıza, üvey babanıza, büyükbabanıza veya hayatınızdaki başka bir baba figürüne ne alacağınızı düşünüyorsanız, tüm işi sizin için yaptık. Tek yapmanız gereken alışveriş yapmak.

Baban golf oynamayı seviyorsa, kişiselleştirilmiş golf topları bulduk. Baban her şeyi yanlış yere koyarsa, bizde bir çözüm bunun için. Baban buzlu içecekleri seviyorsa, ona bunu al. yenilikçi cam. Babanızın harika bir mizah anlayışı varsa, bu kupa çok komik bir hediye. Baban kişisel bakım rutinini seviyorsa, bu ısıtmalı tıraş bıçağı banyo malzemelerine lüks bir ektir.

Babanız için alışveriş yapmak zorsa, işte onun takdir edeceği bazı düşünceli Babalar Günü hediyesi önerileri.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1305540/84-of-the-most-popular-father's-day-gift-ideas-for-every-type-of-dad?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir