Her tür baba için en iyi lululemon babalar günü hediyeleri


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

Dışarıdaki çoğu baba basit. Neyi sevdiklerini tam olarak biliyorlar ve buna sadık kalıyorlar. Ancak iş Babalar Günü’ne geldiğinde, bu durum onlara mükemmel hediyeyi bulmayı imkansız hale getiriyor. Tam olarak ne istediğini bilen biri için alışveriş yapmaya gelince, başarı ile başarısızlık arasında ince bir çizgi vardır.

Şans eseri, lululemon Babalar Günü Hediye Kılavuzunu yayınladı ve her tür baba için tonlarca mükemmel seçim var. İkisinden biri golf oynamayı sever veya yeni bir ebeveyn, lululemon’un Babalar Günü için seçtikleri herkes için bir şeyler içeriyor. Havuz şortları, polo tişörtler, joggers, kemer çantaları ve daha fazlasından lululemon, Babalar Günü için zamanında Babalar için mükemmel hediyeyi bulmak için en iyi yerdir.

Aralarından seçim yapabileceğiniz 100’den fazla öğe var lululemon’un Babalar Günü Hediye Rehberi, bu yüzden en iyi seçimlerimizden birkaçını aşağıda daralttık. Kaydırmaya devam edin ve hediye alışverişine başlayın!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375889/the-best-lululemon-father-s-day-gifts-for-every-kind-of-dad?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir