Her Şey Oluyor: Ortaya Çıkan Neredeyse Ünlü 20 Sır


10. Stillwater grubunu oluşturan aktörler, gerçek hayattaki müzisyenler tarafından yönetilen “Rock School” olarak bilinen bir atölye çalışmasından geçtiler. Peter Frampton ve Nancy Wilson (o zamanlar Crowe ile evli olan) grubun tüm şarkılarını yönetmenle birlikte yazdı.

“Birkaç hafta boyunca grup çalmak için prova yaptı” Jason Lee“Yalnızca f–kral solisti” Jeff Bebe’yi oynayan , bir röportajda hatırladı Haftalık eğlence“ve tüm bu süre boyunca saçlarımın uzamasına izin veriyorum ve uzadıkça uzuyor.”

11. Fugit ve Anna Paquin Paquin, setteki en genç aktörler olduğunu ve “bir eğitim fragmanında çok fazla zaman harcadıklarını” söyledi. İnsanlar. “Diğer herkes yetişkindi ya da en azından 18’in üzerindeydi ve ikimiz de hâlâ okuldaydık. Bu yüzden, diğer herkes aslında sadece takılırken, müzik çalıyor ve parti yapıyormuş gibi yaparken biz ders vererek saatler harcadık.”

12. ile bir röportajda AkbabaFugit ortaya çıktı Bijou PhillipsBand Aid Estrella’yı oynayan , çekimler sırasında onu “yozlaştırmaya kararlıydı”.

“Daha korkunç izinsiz giriş olaylarından birinin, ben sete gitmek üzereyken Bijou’nun bir golf arabası çalıp karavanımın önüne çekmesi olduğunu hatırlıyorum” dedi. “O, ‘Hey, ayarlayacak mısın?’ Ben, ‘Evet. O, Atla, seni götüreceğim’ dedi. Ve ben atladım ve sonra yaptık olumsuzluk sete git. Sunset Bulvarı’nda, DreamWork’a ait bir Mercedes gibi görünecek şekilde modifiye edilmiş çalıntı bir golf arabasıyla gittik… benimle çık. Bijou bunun için biraz boka battı.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1187559/it-s-all-happening-20-secrets-about-almost-famous-revealed?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir