Her Outer Banks Fanının Aşık Olacağı 12 Hediye


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!.

Macera-gizem destanına takıntılı birini tanıyorsanız, bu Dış bankalar, ya da o kişi sizseniz, sizi aramıza bekliyoruz. Dış bankalar-Herkesin Pogue’ların geri kalanına uymasını sağlayacak öğelerle dolu ilham verici bir hediye rehberi. John B’nin defilede giydiği yüksek topuklu beyaz Converse’ten Kiara’nın havalı, kumsal stilinden ilham alan boncuklu takılara kadar, herkesin bulabileceği en iyi buluntulardan bazılarını bir araya topladık. Dış bankalar hayran tamamen takıntılı olurdu. Bunlar, Netflix arka arkaya izleme molalarınız sırasında alışveriş yapabileceğiniz mükemmel giysiler, aksesuarlar, mumlar ve daha fazlası!

Aşağı kaydırın ve favorilerimizden bazılarını alışverişe başlayın Dış bankalar-Etsy, Amazon ve diğerlerinden ilham alan hediye fikirleri.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1366015/12-gifts-that-every-lessigreaterouter-bankslessigreater-fan-will-fall-in-love-with?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir