Her Fiyat Noktasında En İyi Göz Altı Bantları İçin En İyi Kılavuz


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

Birinin 24 adımlık cilt bakımı rutinini duyunca inanamayarak başınızı sallıyorsanız, bunu yapan tek kişi siz değilsiniz. Çoğumuzun bunun için vakti yok. Haftalık rutinimde soyma maskeleri ve tabaka maskeleri kullanmak için elimden geleni yapıyorum, ancak fazla ürünü çıkardığı ekstra “iş” biraz can sıkıcı olabilir. Artı, her zaman saçlarıma kil maskesi yapışır.

Bazen tam cilt bakımı rutini ile karşılaşıyorum ve diğer zamanlarda yetersiz kalıyorum. Öyle bile olsa ben Tümü küçük lüksler hakkında ve elimden geldiğince çoklu görev yapmaya çalışıyorum. Bu yüzden günde iki kez göz altı bandı takıyorum. Normal rutinimi kesmek yerine, başka şeyler yaparken onları açık tutuyorum; bu, evden çalışmanın, yalnızca sesli aramaların güzelliği. ben sürekli nemlendiriyorum Ve Ben her zaman görevdeyim.

Sabah yüzümü yıkadıktan sonra, sabah kahvemi yudumlarken göz altıma jel sürüyorum ve iş günüme başlıyorum. Çalışmadığım zamanlarda, gevşeme ve gerçekten dinlenme konusunda en iyi olmadığımı itiraf etmeliyim, ama mutlaka her gece yüzüme göz altı bantları koyuyorum. İster gerçek bir suç belgeseli izleyerek geç saatlere kadar ayakta kalayım, isterse işimi ilerleteyim, aynı zamanda göz altımı da nemlendiriyorum.

Yamaların altında, günde iki kez dağınıklık olmadan şımartabileceğim biraz lüks, rahatlama ve hidrasyon var. BEN Aşk farklı göz jellerini denemek. Bu noktada, birçoğunu denedim ve çok fazla görüşlerin. Farklı fiyat noktalarını ve belirli cilt bakımı endişelerini ele alan nihai rehberimi paylaşmaya karar verdim.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1318607/your-ultimate-guide-to-the-best-under-eye-patches-for-every-skin-concern-at-every-price?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir