Henry Cavill ‘Süpermen’ Rolüne Geri Dönmüyor: Açıklama – Hollywood Life


Henry Cavill 'Süpermen' Rolüne Geri Dönmüyor: Açıklama – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Warner Bros/Kobal/Shutterstock

için yeni bir bölüm Süpermen – beklediğimiz gibi değil. Franchise’a geri dönüldüğünü açıkladıktan sonra, Henry Cavill aldı instagram 14 Aralık Çarşamba günü, aslında olmadığını doğrulamak için. “Az önce görüştüm James Gunn ve Peter Safran ve bu üzücü bir haber millet, ” enola holmes 39 yaşındaki yıldız, platformdaki 23 milyon takipçisine resmi bir açıklama yazdı. “Sonuçta Süpermen olarak geri dönmeyeceğim. Stüdyo tarafından işe alınmalarından önce Ekim ayında geri döndüğümü duyurmamı söyledikten sonra, bu haber pek kolay değil, ama hayat bu.

Henry daha sonra nezaketle rolü devretti ve kararı savundu. “Nöbetçi değişimi olan bir şey. Buna saygı duyuyorum” Tudorlar aktör devam etti. “James ve Peter’ın inşa edecekleri bir evrenleri var. Onlara ve yeni evrende yer alan herkese iyi şanslar ve en mutlu talihler diliyorum.” En önemlisi, Süpermen’in değişiklikten bağımsız olarak yaşadığını ekledi. Kısmen “Süpermen hala ortalıkta” diye yazdı. “Savunduğu her şey hala var ve bize verdiği örnekler hala orada! Pelerin takma sıram geçti ama Süpermen’in temsil ettiği şey asla olmayacak. Hepinizle ileriye ve yukarıya doğru eğlenceli bir yolculuk oldu.

Henry Cavill
Çelik Adam olarak Henry Cavill. (Warner Bros/Kobal/Shutterstock)

Şok, Henry’nin sivri bir kamera hücresinde görünmesi gerçeğiyle daha da artmış görünüyor. siyah adam, görünüşe göre role yeniden girişini sağlamlaştırıyor. Ayrıca, Ekim ayındaki bir dizide rolü yeniden oynayacağını da tamamen açıkladı. Instagram videosu. Kısmen, “Süpermen olarak geri döndüğümü resmileştirmek istedim” dedi.

Henry’nin takipçilerinin çoğu, oyuncu sevgisini göstermek için yorum dizisine yöneldi. Bunların arasında Aquaman yıldız Jason Momoa. “Lafiyet olsun kardeşim,” diye bir sıra kalp emojisinin yanına yazdı. Shazam yıldız zachary levi “Başka bir evrende görüşmek dileğiyle efendim.”

Ancak bazı hayranlar, hayal kırıklıklarında daha az tedbirli davrandılar. “Çelik adam olarak geri dönmediğin halde, bu yeniden başlatmayla DC’yi nasıl daha iyi hale getirmeyi umuyorlar?” bir takipçi ağıt yaktı. “Yeniden başlatma başlamadı bile ve şimdiden flop yapıyor.”

Henry Cavill
Henry Cavill, 27 Ekim 2022’de New York’ta ‘Enola Holmes 2’ galasında. (Jordan Hinton/Image Press Agency)

Yine de diğerleri açıkça ileriye bakıyordu, tıpkı Witcher simgesi onlardan istemişti. Bir takipçi, “Sen inanılmaz bir Süpermen’din Henry ve senin versiyonun, çizgi romandaki karakteri ele almamın temelini oluşturdu” diye yazdı. “İşte bir sonraki Maceranız! Yaşasın Süpermen!”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/12/14/henry-cavill-not-returning-superman-role-statement/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir