Henry Cavill Neden Süpermen Olarak Dönmüyor?


Henry Cavill pelerinini asıyor.

39 yaşındaki aktör, geçtiğimiz günlerde Süpermen rolünü yeniden canlandırmayacağını açıkladı. James Gunn‘nin son filmi.

“James Gunn ile az önce bir toplantım oldu ve Peter Safran ve bu üzücü bir haber millet,” diye duyurdu 14 Aralık’ta instagram İleti. “Sonuçta Süpermen olarak geri dönmeyeceğim.”

Cavill 24 Ekim’de Clark Kent’i oynamak için geri döneceğini açıkladığında, hatta bir teaser görüntüsü paylaştığında, haberler takipçileri şaşırtabilir. instagram ve “bu gönderide gördüğünüz resim ve bu gönderide gördükleriniz siyah adam gelecek şeylerin sadece çok küçük bir kısmı.” Ancak, planların o zamandan beri değiştiği görülüyor.

Cavill, “Stüdyo tarafından, işe alınmalarından önce Ekim ayında geri döndüğümü duyurmamı söyledikten sonra, bu haber pek kolay değil, ama hayat bu,” diye devam etti Cavill. “Nöbetçi değişimi, olan bir şeydir. Buna saygı duyuyorum. James ve Peter’ın inşa edecekleri bir evrenleri var. Onlara ve yeni evrenle ilgilenen herkese bol şans ve en mutlu talihler diliyorum.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1358377/why-henry-cavill-is-not-returning-as-superman?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir