Henry Cavill, Beverly Hills’teki Kız Arkadaşıyla Elele: Fotoğraflar – Hollywood Life


Henry Cavill, Beverly Hills'teki Kız Arkadaşıyla Elele: Fotoğraflar - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Süpermen rolüne geri dönmeyeceğini açıkladıktan sonra, Henry Cavill kız arkadaşının biraz yardımıyla yaralarını yaladı Natalie Viscuso 26 Ocak Cuma günü Beverly Hills’te. Çift, nadir bir randevu gecesinde ünlülerin gözde mekanı Bay Chow’da el ele tutuşmuş ve aşık bir çift genç gibi görünerek görüldü. 39 yaşındaki Henry, dar bir siyah gömlek ve uyumlu bir pantolon giyerken, 32 yaşındaki Natalie muhteşem bir karanlık takımla liderliğini takip etti.

Henry Cavill, Beverly Hills'teki Kız Arkadaşıyla Elele: Fotoğraflar - Hollywood Life
Henry Cavell ve Natalie Viscuso, Ocak 2023’te Beverly Hills’te Bay Chow’un önünde el ele tutuştu. (ARKA GRID)

İngiliz gönül yarası, randevu sırasında üzücü oyuncu kadrosu haberlerinden etkilenmiş görünmese de, Henry’nin üç filmde canlandırdığı ikonik Clark Kent karakterini kaybetmek kesinlikle aklında olmalı. Hatta ekim ayında yeniden kırmızı pelerin giyeceğini bir kutlama ile duyurmuştu. Instagram videosusadece iki aydan kısa bir süre sonra geri almak için.

“Az önce görüştüm James Gunn ve Peter Safran ve bu üzücü bir haber millet, ” enola holmes star, 23 milyon takipçisine 14 Aralık’ta şunları yazdı: “Sonuçta Süpermen olarak geri dönmeyeceğim. Stüdyo tarafından işe alınmalarından önce Ekim ayında geri döndüğümü duyurmamı söyledikten sonra, bu haber pek kolay değil, ama hayat bu. “Nöbetçi değişimi, olan bir şey. Buna saygı duyarım. Pelerin takma sıram geçti ama Süpermen’in temsil ettiği şey asla olmayacak. Hepinizle ileriye ve yukarıya doğru eğlenceli bir yolculuk oldu.

Henry Cavill, Beverly Hills'teki Kız Arkadaşıyla Elele: Fotoğraflar - Hollywood Life
Henry Cavill geçtiğimiz günlerde Superman takımını astığını söylemişti. (Warner Bros/Kobal/Shutterstock)

Henry kısa süre önce bir kamera hücresi için tayt ve çizmeler giydiği için birçok hayran bu haberlere hazırlıksız yakalandı. siyah adam. Man of Steel rolünü kimin üstleneceği henüz açıklanmadı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/28/henry-cavill-holds-hands-girlfriend-beverly-hills-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir