Helena Christensen Köpekle Havuz Başında Otururken Siyah Bikiniyi Salladı – Hollywood Life


Helena Christensen Köpekle Havuz Başında Otururken Siyah Bikiniyi Salladı – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Helena Christensen53 yaşındaki en son sosyal medya fotoğraflarında yaşının yarısı gibi görünüyordu! Danimarkalı model, 13 Temmuz’da Instagram’da paylaştığı fotoğrafta beyaz astarlı, vücudu saran siyah bir bikini giydi. Ayrıca saçlarını topuz yaptı ve görünümüne beyaz bir üst giydirdi. ağaçlar ve kayalarla çevrili bir açık havuzun hem yanında hem de içinde poz verdi.

Fotoğraflardan birinde elinde bir plaj topu tutarken ona bakan sevimli gri köpeği de ona katıldı. “Eski bir sevgili arkadaşımla havuz başında asılı,” fotoğraflarına başlık koyarken, havuz kenarındaki fotoğrafta yanında bulunan siyah beyaz bir plaj çantasının markasını da etiketledi. Hayranları mücevherlere iltifat etmekte gecikmediler ve onun ne kadar muhteşem göründüğüne dikkat çekmeden edemediler.

Bir hayran “Çok güzel, aman Tanrım” yazdı, bir diğeri “16 yaşında gibi görünüyorsun” dedi. Üçüncüsü “her zaman eğleniyor!” diye haykırdı. ve dördüncüsü özelliklerini aktrisle karşılaştırdı Cameron Diaz. Diğerleri resimleri “seksi” olarak adlandırdı ve kalpleri ve kalp gözlü emojileri bıraktı.

Helena Christensen
Helena Christensen podyumda. (Deklanşör)

Helena, en son iki fotoğrafıyla büyülenmeden önce, yıllar boyunca paylaştığı diğer birçok çarpıcı fotoğrafın manşetlerinde yer aldı. Unutulmaz bir tanesi 2020’de bir bağbozumu salladığı zamandı. Christian Dior aynanın karşısında dururken ve saçları aşağıdayken gülümseyerek elbiseyi sarın. Gümüş ipekti ve dalgalı bir yakası vardı ve başlıkta ikonik moda seçimini önemli bir hayır kurumu için bir müzayedeye bağışladığı için ne kadar minnettar olduğunu ifade etti.

“Vintage gümüş ipek @dior’umu şu anda 72 saat boyunca yayında olan ilk #TheWayWeWoreAuction’a bağışlayarak @NHSCharitiesTogether ve @NAACP’ye yardım eden @britishvogue ve @hardlyeverwornit’in inanılmaz girişiminin bir parçası olmaktan heyecan duyuyorum. 22 güzel parçaya nasıl teklif verebileceğinizi öğrenmek için lütfen Vogue.co.uk’ye gidin” diye yazdı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/13/helena-christensen-black-bikini-pool-dog-pics/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir