Helen Mirren Torununu ‘Shazam’a Getiriyor! Tanrıların Öfkesi Prömiyeri – Hollywood Life


Helen Mirren Torununu 'Shazam'a Getiriyor! Tanrıların Öfkesi Prömiyeri – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Matt Baron/BEI/Shutterstock

Helen Mirren torununu getirdi Basil Hackford Yeni filminin galası için kırmızı halıda Shazam! Tanrıların Öfkesi! 14 Mart Salı günü. 77 yaşındaki oyuncu, yeni süper kahraman filminin gösterimi için geldiklerinde Basil ile bağ kuracağı için çok heyecanlı görünüyordu. Basil ayrıca büyükannesiyle birlikte prömiyeri izleyeceği için heyecanlı görünüyordu.

Helen Mirren Torununu 'Shazam'a Getiriyor! Tanrıların Öfkesi Prömiyeri – Hollywood Life
Helen ve torunu ‘Shazam! Tanrı’nın öfkesi!’ (Mat Baron/BEI/Shutterstock)

Akademi Ödüllü aktris, siyah bir kafa bandıyla eşleştirdiği v yakalı uzun siyah, transparan bir elbise giymişti. Ayrıca çarpıcı yeni uzun saçlarını tam teşhir etmişti. Kızıl saçlı torunu, açık mavi bir düğme ve gri pantolonla sade tuttu. Helen kırmızı halıdaki tatlı fotoğraflarından bazıları için kolunu ona doladı.

Helen’in kendi çocuğu olmamasına rağmen kocasına üvey anne oldu. Taylor Hackford’un önceki evliliklerden iki oğlu. Taylor’ın çocukları oldu Rio Ve İskender, 44, sırasıyla birinci ve ikinci eşlerinden. Helen’in iki torunu, Nisan 2022’de 51 yaşında uveal melanomla savaştıktan sonra 51 yaşında ölen Rio’dan geliyor. Taylor yaptığı açıklamada oğlunun yasını tuttu. “Helen ve ben, oğlumuzun ve üvey oğlumuzun hayatından ilham aldık ve onun kaybından dolayı kalbi kırıldık” dedi. Hollywood Muhabiri. “Helen ve ben, oğlumuzun ve üvey oğlumuzun hayatından ilham aldık ve onun kaybından dolayı kalbimiz kırıldı.”

Helen, kendi çocuğu olmadığı için pişman olmadığını, ancak Taylor ve oğulları olan ailesiyle çok mutlu olduğunu söyledi. “Hiç annelik içgüdüm yok. Ve o kadar da sıra dışı olduğumu düşünmüyorum. Bence çok fazla kadın gerçekten çocuk istemiyor ama olması gerektiğini düşünüyor” dedi. İletişim Müzik 2007 yılında. “Çocuğum olmadığı için çok mutluyum. Ama çocukları seviyorum ve bir ailem var ve Taylor’ın da dahil olduğum çocukları var – ve büyük bir zevkle – ama bu bana göre değil.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/15/helen-mirren-grandson-shazam-fury-of-the-gods-premiere-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir