Helen Mirren, ‘Hızlı ve Öfkeli 10’a Katılan Jason Momoa’yı Seviyor – Hollywood Life


Queenie onayladı! Helen Mirren, ‘Hızlı ve Öfkeli 10’da yer aldı ve Jason Momoa’nın kadroya katılmasıyla ilgili heyecanını paylaştı!

Hayranlar bunu duyunca çok heyecanlandı Jason Momoa delice yetenekli oyuncu kadrosuna katılacaktı hızlı ve Öfkeli Filmin yaklaşan 10. bölümü için. Sadece hayranlar bu eklemeye can atmakla kalmıyor, Magdalene ‘Queenie’ Shaw’ın kendisi de, Bayan Helen Mirrenile ÖZEL bir röportajda Jason’ın yeni rolüyle ilgili heyecanını paylaştı. HollywoodLife.com! “Bu harika! Jason harika bir adam ve mükemmel bir uyum,” diye haykırdı Cinema Society’nin ev sahipliğinde yeni Sony Classics filminin gösteriminde. bu Dük. “Sadece mükemmel uyum.”

Jason kısa süre önce, bu ayın sonlarında prodüksiyona başlanacak olan filme katılmaktan bahsetti. Ambulans Los Angeles’ta galası. “O muhteşem. O sıradan. Yanlış anladı” dedi ET canlandırmaya hazır olduğu kötü adam. “Asla sahip olmadığım gerçekten harika insanlarla çekim yapıyorum – birlikte çalışıyorum Charlize [Theron] Birincisi, ki bu beni gerçekten heyecanlandırıyor, o harika biri. Sonra güzel yerlere gideceğim. Açıkçası tüm kadroyla çalışın – kadronun çoğu.”

Helen Mirren, 'Hızlı ve Öfkeli 10'a Katılan Jason Momoa'yı Seviyor – Hollywood Life
Helen Mirren ‘Hızlı ve Öfkeli’ filminde. (Evrensel Resimler / Nezaket Everett Koleksiyonu)

Helen’in seriye dönüşüne gelince, onu “kesinlikle” Queenie olarak görmeyi bekleyebileceğimizi söyledi. Hatırlayın, Oscar kazananı geçenlerde “yalvardı” diye şaka yaptı Vin Dizel katılmak için FF dostum! “Sormadım – yalvardım!” o söyledi Hollywood Muhabiri Şubat 2022’de. “Sanırım bir etkinlikteydim ve o oradaydı ve onunla tanıştırıldım. Ve utanmazdım: ‘Aman Tanrım, filmlerinden birinde olmayı çok isterdim! Lütfen içinde olmama izin ver. Ve sonra Vin, o güzel, derin sesiyle, “Ne yapabileceğime bir bakayım,” dedi. Ve bunu benim için yaptı.”

Helen, Deckard Shaw’ın (Jason Statham) anne, ilk ortaya çıkan F8, sonra Hobiler ve Shaw ve F9, ama görünüşe göre araba kullanamadığı için hayal kırıklığına uğradı! “[Vin] bu harika küçük rolü benim için buldum, ki bu mükemmeldi,” dedi 76 yaşındaki THR, “Daha önce hiç böyle bir şey yapmamıştım – o büyük, büyük filmlerden biri. Ve benim kibrimde, sadece araba sürmeyi seviyordum ve gerçekten kendi arabamı hızlı bir arabada yapmak istiyordum.

Helen Mirren, 'Hızlı ve Öfkeli 10'a Katılan Jason Momoa'yı Seviyor – Hollywood Life
Helen Mirren, Cinema Society ve Sony Classics tarafından 5 Nisan 2022’de Tribeca Gösterim Odası’nda düzenlenen ‘The Duke’ filminin NYC gösteriminde. (BFA)

Şimdi, hiç şüphe yok ki, komedilerden aksiyon filmlerine ve dramalara kadar yüzerken Dame’ın bir yelpazesi var ve kariyerinin bu noktasında, sadece “daha önce yapmadığı” hikayeleri aradığını itiraf etti. “En önemli şey bu. Bunu yaptığımı görmek diğer insanlar için şaşırtıcı olacak mı? Ve kendimi bunu yaparken bulmak benim için şaşırtıcı olacak mı?” Helen, HollywoodLife ile paylaştı. “Sürekli olarak gerçekten karıştıran şeyler bulmaya çalışıyorum, bu da beni şu tür şeylere yöneltti: hızlı ve Öfkeli. Çünkü, diğer şeylerin yanı sıra, bir yerden bir şey almak çok güzel. Dük ile Shazam2, ki aslında yaptığım şey buydu! Hafif ve eğlenceli hale getiriyor.”

Helen Mirren, filmdeki Dorothy Bunton rolündeki son rolünde “sürpriz” faktörünü ortaya koyuyor. Düközellikle de yerel bir meclis üyesi ve karısı için kahya olarak çalışan bir şöminenin içini temizlerken izleyiciler onunla tanıştığında. Çıplak yüzü, yırtık pırtık kıyafetleri, çatık kaşları ve kaba New Castle aksanı, onun zarafetiyle, hakimiyetiyle ve prestijiyle tam bir tezat oluşturuyordu. Kraliçe. Yine de, süslü aktris her zamanki gibi harika. Dük22 Nisan 2022’de vizyona giren film.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/06/helen-mirren-jason-momoa-fast-furious-10/

Yorum yapın