Helen Mirren, Emma Thompson ve Kraliçe Elizabeth’i Oynayan Diğer Yıldızlar


Ağır, tacı takan kafadır – özellikle de tasvir etmek anlamına geldiğinde kraliçe ikinci Elizabethtarihin en uzun süre hizmet veren hükümdarlarından biri.

Yıllar geçtikçe, izleyiciler, 8 Eylül’de 96 yaşında vefat etmeden önce, en uzun süre hüküm süren İngiliz hükümdarı ve en uzun süre hizmet veren kadın reisi olarak tarihe geçen kraliyetin büyüleyici hayatına birkaç nüanslı bakış attı. 70 yıllık tahtta tarihin devleti.

En son, Netflix’in hit dizisi için, Taçaktris Claire Foy ile hem birinci hem de ikinci sezonda Kraliçe rolünü üstlendi. Olivia Colman onu hem üçüncü hem de dördüncü olarak tasvir ediyor. Dizi bu yıl beşinci sezon için geri döndüğünde, Emmy yıldız adayı oldu Imelda Staunton İngiliz hükümdarı olarak tahta oturacak.

Majestelerinin kraliyet kıyafetini takan diğer yıldızlar arasında şunlar var: Helen Mirren, Emma Thompson, Sarah Gadon ve dahası.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1308224/see-helen-mirren-emma-thompson-and-more-stars-who-brought-queen-elizabeth-s-royal-reign-to-the-screen?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir