Heidi Klum’un Kızı Leni, Yeni Fotoğrafında Kahverengi Bikiniyi Taşladı – Hollywood Life


Heidi Klum'un Kızı Leni, Yeni Fotoğrafında Kahverengi Bikiniyi Taşladı – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Image Credit: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

Leni Klum, 18, en son sosyal medya fotoğrafında yazın mükemmel fotoğrafıydı! kızı Heidi Klum49 yaşında, 23 Temmuz’da Instagram sayfasında yayınlanan gurur verici fotoğrafta, güneş yanığı üzerine kahverengi bir bikiniyi açık havada şezlonga uzanırken sallarken rahat ve güzel görünüyordu. Siyah toka, kendinden emin bir yüz ifadesi sergilerken bileklerinden birinin etrafındaydı.

Takipçileri yorum bölümünde birkaç iltifat bırakmadan önce Leni, fotoğrafa “biraz geçmiş güneş öpücüğü” yazdı. Bir takipçisi kalp gözlü bir emojiyle birlikte “Vay canına” yazdı, bir diğeri ona “güzellik” dedi. Diğerleri, çoğunlukla vücudunun üst kısmında görünen güneş yanığına sempati gösterdi. “Sen büyüksün…. 80’lerde yağ ekledik 😂😂😂 aloe Vera dostun mu” diye bir yorum okundu.

Leni’nin son yaz fotoğrafı, geçen ay liseden mutlu bir şekilde mezun olduktan sonra geldi. Gençlerin model annesi, törende diplomasını alırken videosunu paylaşmak için Instagram’a gitti ve gururundan bahseden tatlı bir başlık ekledi. Mezuniyet emojileri ve “Classof2022” etiketiyle birlikte “Seninle ÇOK gurur duyuyorum” yazıyordu.

Leni Klum
Leni Klum, önceki bir gezi sırasında muhteşem görünüyordu. (İmaj Basın Ajansı/NurPhoto/Shutterstock)

Leni mezun olmadan sadece birkaç gün önce, kırmızı halıda annesine katıldı. Jurassic World: Hakimiyet Los Angeles, CA’da prömiyer. Siyah kolsuz bir üst, önü kesikleri olan bağcıklı vücudu saran pantolonlar ve siyah çizmeler içeren şık bir kıyafet giymişti. Ayrıca siyah-beyaz desenli kolsuz bir elbise giyen, dalgalı yakalı ve siyah askılı topuklu Heidi ile poz verirken bir omzunun üzerinde siyah bir çanta taşıyordu.

Bundan bir ay önce, Leni, üzerinde ışıltılı görünen siyah straplez bir seçim olan balo elbisesini giydiği birkaç fotoğrafını paylaşmak için Instagram’a gitti. Başlıkta, 1998’de giydiği modaya uygun öğenin aslında Heidi’nin olduğunu açıkladı. “Anne elbisesiyle balo gecesi” yazıyordu.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/24/heidi-klum-daughter-leni-brown-bikini-pic-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir