Heidi Klum’un Kızı Leni Milan’da Deri Büstiyeri Rocks: Fotoğraflar – Hollywood Life


Heidi ve Leni Klum


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Heidi Klum salı günü Milano’da kırmızı halıda bir başka ışıltılı görüntüye imza attı ve muhteşem kızı Leni Klum, 18, onun yanındaydı! Fotoğraflarda, yeni basılan model 20 Eylül’de Milano Moda Haftası’nda siyah deri bir büstiyer ve siyah deri pantolonu koordine ederken görüldü. Kahverengi saçlarını uzun ve düz bir şekilde giydi ve minimal görünümünü dumanlı gözler ve pembe rujla tamamladı. 49 yaşındaki süper model annesi, rengarenk, dalgalı bir ceket ve göz alıcı uyluk çizmeleriyle modaya uygun bir figür çizdi. Heidi, uzun saçları ve imzalı tüylü patlamalarıyla benzer bir güzellik görünümünü salladı.

Heidi ve Leni Klum
Heidi ve Leni Klum, 20 Eylül 2022 Milano Moda Haftası’nda. (Shutterstock)

Leni’nin kırmızı halıya olan güveni kesinlikle mantıklı – ünlü annesi kısa süre önce bize onun temelde modellik yapmak için doğduğunu söyledi. “LeniHeidi, anne karnından çıktığından beri modelleme yaşıyor ve nefes alıyor” dedi. HollywoodLife.com 4. sezondan önce ÖZEL bir röportajda Kesimi Yapmak prömiyer. “Benim tavsiyelerime hiç ihtiyacı olmadı. O sadece hazır. O her zaman hazırdı.”

Leni, podyumda yürüdüğü için şimdiden önemli bir deneyime sahip. Dolce GabbanaAlta Moda, Ağustos 2021’de muhteşem ve bir kez kaplandı hız treni dergi. Şöhret de Leni için doğal olarak geliyor – kısmen Heidi’nin eski kocası tarafından büyütüldü Fok2005 yılında Heidi ile evlenince onu evlat edindi. Leni’nin biyolojik babası İtalyan kodaman Flavio Briatore72. Heidi’nin Seal ile paylaştığı kardeşlerinin en büyüğüdür. Lou12, Johan15 ve Henry16.

Heidi ve Leni Klum
Shutterstock

Heidi’nin mini-me kızı, genetik yapısında da modellemenin her zaman olduğunu hissetmiştir. “Annemle çalışmaya giderek büyümüştüm…” dedi. Ekstra muhabir marissa montgomery Eylül 2021’de. “11-12 yaşımdan beri ona yalvarıyorum ve sonunda 16 yaşıma girdim ve sonunda modelliğe başlayabileceğimi söyledi.”

Yine de, annesinin modellik sevgisini paylaşırken, moda anlayışı Heidi’ninkinden farklı. “Kesinlikle annemin tam tersi… O eski diyor, ben büyük beden diyorum sanırım… Beni asla süper dar kot pantolonla yakalayamazsın çünkü rahatsız edici, çok bol ve büyük şeyler giymeyi sevmiyorum” dedi. Ekstra.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/22/heidi-klum-daughter-leni-leather-bustier-milan-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir