Heidi Klum’un Kızı Leni Denim Tulumlu Michael Kors Etkinliğinde: Fotoğraflar – Hollywood Life


Londra'da Leni Klum


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Splashnews.com

Leni Klum 90’lardan ilham alan bir kot tulumu şık yeni fotoğraflarda kimsenin işi gibi sallayarak süper model genlerine layık olduğunu kanıtladı. 18 yaşındaki kızı Heidi KlumUzun, ipeksi bukleleri olan yeni esmer, 4 Mayıs’ta Londra’da ünlülerle dolu bir Michael Kors yemeğine gelirken görüntülendi. Çarpıcı olmaktan başka bir şey olmayan Leni, boynuna ağır bir altın zincir taktı ve şık bir altın çanta taşıdı. Gökyüzü yüksek, açık parmaklı beyaz topuklu ayakkabılarla aksesuar yaptı ve tulumu beline uygun bir kot kemerle tutturdu. Etkinlik için mükemmel, sade, yüksek moda bir görünümdü.

Londra'da Leni Klum
Leni Klum, 4 Mayıs 2022’de Londra’da bir Michael Kors yemeğine geliyor. (SplashNews.com)

Leni, Londra’nın akşam sokaklarında güvenle ve kusursuz bir tarzda gezinirken fotoğraflarda son derece rahat görünüyor. Güzel genç, yüksek profilli olaylara ve ünlülere yabancı değil – annesi Heidi, onu İtalyan iş adamıyla birlikte geçirdi Flavio Briatore ancak Fok balığı daha sonra onu evlat edindi ve Heidi’nin yanında kendi çocuğu gibi büyüttü. Victoria’s Secret Meleği, 2005-2014 yılları arasında “Kiss From a Rose” şarkıcısı ile evlendi.

Muhteşem Leni’nin söylediği gibi kesinlikle kanında modelleme var. Ekstra 2021 yılının Eylül ayında, o her zaman onun etrafındaydı. Muhabire, “Annemle çalışacak şekilde büyüdüm…” dedi. marissa montgomery röportajda. “11-12 yaşımdan beri ona yalvarıyorum ve sonunda 16 yaşına girdim ve sonunda modelliğe başlayabileceğimi söyledi.”

Londra'da Leni Klum
Leni Klum, 4 Mayıs 2022’de Londra’da bir Michael Kors yemeğine gelirken görülüyor. (Splashnews.com)

Ancak aralarında güçlü bir benzerlik olsa da, Leni stil anlayışlarının her zaman canlı olmadığına dikkat çekti. bu Rollaaster Dergisi kapak kızı tarzının “Kesinlikle annemin tam tersi… O buna aşınmış diyor, ben büyük beden diyorum sanırım… Beni asla süper dar kot pantolonla yakalayamazsın çünkü rahatsız edici, çok bol ve bol şeyler giymeyi sevmiyorum. büyük.” Ancak annesinden, başarılı modelin kesinlikle yürekten aldığı bir tavsiye var. “Bana her zaman eğlenmem gerektiğini söylüyor…” dedi. Ekstra. “O her zaman etrafta zıplamak, eğlenmek, enerjik olmak, heyecanlı olmak gibidir.”

Bu coşku, Leni kendi yüksek profilli etkinliklerine katılırken yayılmaya devam ediyor.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/05/heidi-klum-daughter-leni-michael-kors-denim-jumpsuit-photos/

Yorum yapın