Heidi Klum ve Kızı Leni Milano Moda Haftasında Kırpılmış Üstler: Fotoğraflar – Hollywood Life


heidi klum


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Eylem Basın/Shutterstock

Heidi Klum49 ve kızı, Leni18 yaşında, 22 Eylül’deki Milano Moda Haftası sırasında Leni Klum x About You defilesine minicik kısa üstler giydiklerinde muhteşem görünüyordu. Leni, uyumlu bir mini etekle kolsuz siyah bir üst giydi.

heidi klum
Heidi Klum ve kızı Leni, 22 Eylül’de Milano Moda Haftası sırasında düzenlenen Leni Klum x About You şovunda mahsul üstleriyle muhteşem görünüyordu. (Action Press/Shutterstock)

Heidi’nin düğmeli gömleğinin ön kısmı tamamen açılmıştı ve uzun kolları bol dökümlü ve kabarıktı. Üstüne bedene oturan, yüksek belli siyah düz paça pantolon ve sivri burunlu siyah pompalarla tarz kazandırdı. Heidi’nin sarı saçları kumsal dalgaları halindeyken, kahkülleri alnını kaplıyor ve parlak çıplak bir dudak görünümünü tamamlıyordu.

Leni’ye gelince, uzun, tonlu bacaklarını tam olarak ortaya koyan orta belli, süper kısa siyah mini etekle kolsuz, dar siyah balıkçı yaka kısa üstte şık görünüyordu. Kıvrımlı krem ​​süet diz üstü topuklu çizmeler ve omuzlarından dökülen krem ​​rengi şişme bir ceketle görünümünü tamamlıyordu. Saçları, başının üstünde duran orta parçalı bir topuz halinde geriye taranmış, boğucu dumanlı göz ve mat pembe dudak bakışını birbirine bağlamıştı.

leni klum
Leni Klum, defiledeki podyumda, kısa üstleri olan süper minik ve dar siyah kısa şortlar, kürklü bir ceket ve uyluk yüksekliğinde siyah deri platform botlar giydi. (Eylem Basın/Shutterstock)

Heidi ve Leni, MFW’yi fırtına gibi alıyorlar ve Heidi, kısa bir tulum giydiği zaman Moschino defilesine katıldı. Kolsuz tek parça, göbek deliğinde biten ve büyük dekolteyi gösteren dekolte bir V yakaya sahipti. Parlak desenli tulumda parlama pantolon vardı ve görünüşünü pembe topuklu ayakkabılarla tamamladı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/23/heidi-klum-daughter-leni-crop-tops-milan-fashion-week-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir