Heidi Klum ve Kızı Leni Harper’s BAZAAR ICONS Party’de Şık Kaldı – Hollywood Life


Heidi Klum, Leni Klum


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Gregory Pace/Shutterstock

Heidi Klum49 ve kızı Leni, 18, Cuma günü New York, NY’deki 2022 Harper’s BAZAAR Icons etkinliğinde ışıl ışıl görünüyordu! Model ve genç, moda partisine stil kazandıran siyah deri görünümlü sallandı. Heidi, üst ortasında bir kesik olan kolsuz ama uzun siyah lateks bir elbise giyerken, Leni siyah lateks kolsuz üst, altın ve siyah hayvan baskılı alt ve siyah deri eldivenler içeren uzun bir elbiseye gitti.

Heidi Klum, Leni Klum
Heidi Klum ve kızı Leni, Harper’s BAZAAR ICONS etkinliğinde modaya uygun kıyafetlerini sergilediler. (Gregory Pace/Shutterstock)

Heidi, görünümüne küpeler ve koyu renk bir göz farı ve göz kalemi içeren destansı makyajı eklerken uzun saçlarını aşağı indirdi ve önünü geriye doğru taradı. Leni, koyu renk eyeliner ile benzer bir makyaj yaparken saçlarını topuz yaptı ve küpelerle süsledi. Ayrıca siyah bir debriyaj çantası taşıyordu.

Leni Klum, Heidi Klum
Heidi Klum ve kızı Leni, Harper’s BAZAAR ICONS etkinliğinde poz veriyor. (Gregory Pace/Shutterstock)

Heidi ve Leni’ye ek olarak, eğlence ve moda endüstrisindeki “ikonları” onurlandıran popüler bash’a diğer göz alıcı ünlüler de katıldı. sabrina marangoz, Emily Ratajkowski, Jane Krakowski, ve daha muhteşem yıldızlar ortaya çıktı ve baş döndürücü kıyafetlerle halının üzerinde poz verdi. Kesinlikle unutulmaması gereken bir geceydi.

Heidi ve Leni, Harper’s etkinliğinde kalıcı bir izlenim bırakmadan önce, yakın zamanda NYC’de yaptıkları bir gezi için manşetlere çıktılar. Anne ve kızı ikili, 8 Eylül’de Big Apple’da bir sokakta yürürken el ele tutuşup zıplarken görüntülendi ve hepsi gülümsüyordu. Beyaz bir bluz üzerine sarı bir ceket, Heidi için kot pantolon ve beyaz spor ayakkabılar ve Leni için bol beyaz bir bluz, siyah pantolon ve beyaz spor ayakkabılar dahil olmak üzere şık kıyafetler de giydiler.

Leni, etkinlikler ya da yürüyüşler için annesine katılmadığında, dersleri için çok çalışıyor. Babası İtalyan iş adamı olan genç yetenek Flavio Briatore, üniversiteye Ağustos’ta başladı ve ayrıca CAA Fashion ajansıyla modellik yaptı ve Heidi’nin uzun yıllara dayanan modellik deneyimi olmasına rağmen, Leni’nin kariyerinde kendi yolunu çizmesine izin veriyor. “Ona çok fazla tavsiye vermiyorum. Heidi, kendi bakış açısına ve nasıl görülmek istediğine sahip olduğunu biliyorsun. HollywoodYaşam Ağustos’ta. “Bazen bana fotoğrafları gösteriyor ve hangisinin en iyisi olduğunu soruyor ve sonra ben bunu seçiyorum ama o onu seçiyor. Kendi aklı, zevki ve yapmak istediği şey var, o yüzden bırakın işini yapsın. Mutlu ve sağlıklıysa ve başı belaya girmiyorsa, her şey yolunda!”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/10/heidi-klum-daughter-leni-outfits-2022-harpers-bazaar-icons-party-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir