Heidi Klum, AGT İçin Tulumlu ve İnce Topuklu Şeffaf Crop Topu Rocks – Hollywood Life


Heidi Klum, Perşembe günü her zamanki gibi modaya uygun görünen ‘America’s Got Talent’e girerken korkak ve havalı bir kıyafet sergiledi.

Heidi Klum onun yargılama konserine yürüdü Amerika’nın yeteneği var Perşembe günü şık bir şekilde, benzersiz desenli tulumların altında şeffaf beyaz bir üstte spor yapın. Denim giyimde güneşler, gülen yüzler, gözler ve ayçiçekleri öne çıkarılarak iyimser bir görünüm elde edildi. Süper model, stili pembe güneş gözlükleri, beyaz askılı ince topuklu ayakkabılar ve büyük beyaz bir çantayla eşleştirdi ve ayrıca kendine özgü sarı buklelerini ve hafifçe karıştırdı.

Heidi Klum
Heidi Klum, AGT’ye giderken desenli tulum giyiyor (Buna Bak / SplashNews.com).

Heidi bu günlerde hiç bu kadar iyi görünmemişti, ayrıca son zamanlarda dizide de yer aldı. kim Kardashian‘nin en son SKIMS kampanyası. Reality yıldızı, koleksiyonunu tanıtmak için Heidi plus da dahil olmak üzere dünyanın en büyük süper modellerinden bazılarını işe aldı. Tyra bankaları, Alessandra ambrosio ve Candice Swanepoel 4 Nisan’da vizyona giren “Herkese Uygun” kampanyası için efsanevi modeller, SKIMS’in resmi Instagram hesabında paylaştıkları birbirinden güzel fotoğraflarda seksi vücut hatlarını sergilediler.

“İlk ortak kampanyalarında Tyra, Heidi, Alessandra ve Candice ile tanışın. İmzamız olan FitsEvery koleksiyonumuzu giymek, bundan daha ikonik olamaz,” yazısı okuman.

Heidi Klum
Yeni SKIMS kampanyasında Heidi Klum (Greg Swales/Skims).

Süper modellerin hepsi fotoğraf çekiminde muhteşem görünüyordu! Heidi, fotoğrafçı tarafından çekilen solo bir fotoğrafta inanılmaz figürünü de sergiledi. Sandy Kim uyumlu bir siyah sutyen ve külot takımı modellediği yer.

Çarpıcı yıldızlara birkaç fotoğraf için 41 yaşındaki Kim de katıldı. bu Kardashians ile tutmak alum, dört süper model arasında poz verirken çıplak bir sutyen ve eşleşen külot giydi. Kim bu fotoğrafları Instagram’da paylaştı ve oturup aksiyona dalmaktan kendini alamadığını itiraf etti. “Tamam, yani bu @SKIMS kampanyasında olmamam gerekiyordu ama çok ikonik olduğu için uğradım ve hemen katıldım,” diye yazdı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/07/heidi-klum-sheer-crop-top-overalls-stiletto-heels-agt-photos/

Yorum yapın