Hedef Giyinme: 20 Palm Springs’ten Esinlenen Stil


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Havaların ısınmasıyla birlikte, özellikle havuz başında elinizde meyveli bir kokteylle uzanırken tatile çıkma isteği de artıyor. Önümüzdeki aylarda kaçamayacak olsanız bile, yeni bir şehirdeymiş gibi giyinmek ve yaşadığınız her yerde eğlenceli bir şeyler yapmak size tatil kaynaklı benzer bir serotonin artışı sağlayabilir. Dürüst olalım, bazen seyahatiniz için hazırladığınız muhteşem görünümü seçip sallamak tüm tatilin en iyi parçası olabilir!

Palm Springs’i düşündüğümüzde, güneşte dinlenirken muhteşem görünmeyi düşünüyoruz. Retro-şık havayı en iyi şekilde veren moda, yaklaşan festival sezonu ile birlikte güneşte eğlenmek ve çölde dans etmek de gardırobunuzun olmazsa olmazları.

İtibaren büyük güneş gözlüğü ve hasır çantalar ile tığ işi elbiseler ve eşleşen retro setlerPalm Springs tatiliniz için tüm stilleri bir araya getirdik veya rol yapmak Palm Springs’te tatildesiniz.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326245/destination-dressing-20-palm-springs-inspired-styles?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın