Heather Rae Young ve Tarek El Moussa İlk Bebeklerinin Cinsiyetini Açıkladı


Başka bir küçük El Moussa adamı yolda.

İlk çocuklarını birlikte beklediklerini açıkladıktan iki haftadan kısa bir süre sonra, Heather Rae Genç ve Tarek El Musa bir erkek bebekleri olacağını öğrendi.

Çift sevindirici haberi Instagram’da paylaştı 24 Temmuz’da her ikisi de aile ve arkadaşlarla birlikte bir ifşa partisinden bir video yayınladı. Klipte, 34 yaşındaki Heather ve 40 yaşındaki Tarek, mavi konfeti dolu popper’ları fırlatmadan önce bir geri sayım yapıyor.

Videoda Tarek’in heyecanla “O bir erkek” dediği duyuluyor ve müstakbel anne babaların tatlı bir öpücük paylaştığı görülüyor.

bu Flip Veya Flop şap zaten iki çocuk babası, paylaşımcı kızı Taylor11 ve oğlu Brayden6, eski karısıyla Christina Haack Salonu.

Uzun bir doğurganlık yolculuğundan sonra, yaklaşık iki yıllık bir flörtün ardından Ekim 2021’de düğümü atan Heather ve Tarek, resmi olarak beklediklerini açıkladılar. sahil doğum çekimi 13 Temmuz’da Instagram’da.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339259/heather-rae-young-and-tarek-el-moussa-reveal-sex-of-their-first-baby-together?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir