Heather Rae El Moussa, Oğlunu Üvey Çocuklara Yerine Tercih Ettiğini İddia Etti


Heather Rae El Moussa bu dramada güneşin batması için hazır.

bu Gün Batımı Satışı yıldız geçtiğimiz günlerde, 4 aylık oğlu Tristan’ı kocasıyla karşıladığından beri anneden aldığı utanç hakkında konuştu. Tarek El Moussa. Buna, sosyal medyada yeni doğanları üvey çocuklara tercih ettiğini öne süren yorumcular da dahildir. Taylor12 ve brayden7, Tarek’in eski karısıyla paylaştığı Christina Salonu.

Ancak Heather’ın, takipçilerinin sosyal medyasında neden Taylor ve Brayden’den çok Tristan’ı gördüğüne dair basit bir açıklaması var.

“Taylor ve Brayden bütün gün okuldalar ve ben Tristan’la birlikte evdeyim” dedi. Bugün 5 Haziran’da yayınlanan bir röportajda “Tristan’la anları kolayca yakalayabiliyorum.”

Emlak komisyoncusu ayrıca, Tarek ve Christina’nın Taylor ve Brayden’ın velayetinin 50/50 oranında elinde olduğunu da belirtti. Yani, bazen çocuklar yanında Kıyıdaki Christina Heather, Tristan’ın fotoğrafını çektiğinde yıldız.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1376464/heather-rae-el-moussa-claps-back-at-critics-accusing-her-of-favoring-son-tristan-over-stepkids?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir