Heather Dubrow, Terry ‘Aptal’ Hile Söylentileri: Röportaj – Hollywood Life


Heather Dubrow, Terry 'Aptal' Hile Söylentileri: Röportaj – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Gregory Pace/Shutterstock

“Biliyorsun, başarı küçümsemeyi besler” Orange County’nin Gerçek Ev Kadınları yıldız funda Dubrow söylenmiş HollywoodYaşam ÖZEL OLARAK BravoCon 15 Ekim’de, kendisine kocasını iddia eden son söylentileri sorduğumuzda, Doktor Terry Dubrow, onu aldatmıştı. Terry yanındayken Heather bize şunları söyledi: “İnsanlar her zaman konuşacaklar. İnsanların bizim hakkımızda söylediği aptalca şeylere güleriz. Ama biliyorsun, bak, hiçbir şeyden etkilenmeyiz. Çocuklarımız var. şeyler okuyorlar. Arkadaşları bir şeyler okuyor. Bence insanlar başkaları hakkında konuşurken dikkatli olmalılar.”

Heather Dubrow, Terry 'Aptal' Hile Söylentileri: Röportaj – Hollywood Life
Heather ve kocası Terry Dubrow, 15 Ekim 2022’de BravoCon’da. (Gregory Pace/Shutterstock)

Söylenti, ünlü dedikodu sayfasının Eylül ayı sonlarında başladı. Deuxmoi Konu satırında “OC’de Hile İddiaları” olan bir “anonim” mesaj yayınladı. DM, “Bu ev hanımı haftalardır meslektaşlarıyla çekim yaparken görülmedi. Sokaktaki haberler… kocasının işleri su yüzüne çıktı ve kimin her şeyi açığa vurmaktan korkmadığını biliyoruz.” Ancak bir Bravo hayran hesabındaki iddiayı gördükten sonra Heather cevap verdi “Hiçbir düzeyde bu doğru değil” diyerek.

Umarım, artık Heather söylentiyi bir kez daha bastırdığına göre, yakında geçmişte kalacak. Ancak 17. Sezonu dört gözle bekleyen Heather’ın söyleyecek çok şeyi vardı. “Sezona başlamak çılgıncaydı çünkü ikizleri üniversiteye hazırlıyordum. Açıkçası ilk çocuklarım üniversiteye gidiyor ve ülkenin farklı taraflarına gidiyorlardı, bu yüzden birçok zorluk vardı. Çılgıncaydı,” dedi. Heather da sahip olmayı severdi tamra Hakim geri kat. “İlk beş yılımı onunla geçirdim. Bu yüzden geçen yıl orada olmaması garipti” dedi.

Ve kadroya katılan tek kişi Tamra değil – öyle RHOBH şap Taylor Armstrong. Heather’ın bize söylediği gibi, karışıma birkaç bayan daha eklenebilir, “Gerçekten iyi yeni oyuncularımız ve izleyicilerde gerçekten yankı uyandıracağını düşündüğüm otantik ilişkilerimiz var.”

En son sezon Orange County’nin Gerçek Ev Kadınları çekimlerin önümüzdeki birkaç hafta içinde tamamlanması bekleniyor, bu yüzden muhtemelen 2023’e kadar vizyona girmeyecek.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/17/heather-dubrow-terry-cheating-rumors-rhoc-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir