Heather Dubrow, Shannon Ex’in Aldattığını Biliyordu – Hollywood Life


Heather Dubrow, Shannon Ex'in Aldattığını Biliyordu – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Tommy Garcia/Bravo

Heather Dubrow bildiğini açıkladı Shannon Boncukeski kocasını aldatıyor David için römorkta Orange County’nin Gerçek Ev Kadınları 14 Nisan’da yayınlanan 16. Sezonun yeniden bir araya gelmesi. Yıllar boyunca Shannon ile tekrar tekrar bir dostluğu olan Heather, fragmanda şöyle bağırıyor: “Aileni havaya uçurabilirdim. David’in bir ilişkisi olduğunu biliyordum. Bu arada, David’in bir ilişkisi olduğunu biliyordun.”

53 yaşındaki Heather’ın bağırdığı şeye şok olmuş görünen Shannon, “İnanılmaz!”

Pek çok hayranın bildiği gibi, Shannon ve David 2017’de ayrılmadan önce 17 yıl evli kaldılar. Boşanmaları 2019’da tamamlandı ve tüm ayrılıkları şovda oynandı. Yine de bu sezon adı bile geçmedi, bu yüzden Heather’ın Shannon’ın geçmişini ortaya çıkardığını görmek ilginç.

Heather Dubrow, Shannon Ex'in Aldattığını Biliyordu – Hollywood Life
Shannon Beador ve Heather Dubrow, ‘RHOC’ Sezon 16 toplantısında. (Bravo)

Heather ve Shannon’a rol arkadaşları da katılacak. Gina Kirschenheiter, Emily Simpson, Dr. Jen Armstrong ve Noella Bergener, yeniden bir araya gelme sırasında, ilk sezonun bir başka patlayıcı sezonundan sonra gerçek ev kadınları franchise.

Fragman ayrıca Shannon’ın sahne arkasında bazı elbise dramalarıyla uğraşacağını gösteriyor. “Buna inanmayacaksın, kıyafetim yok. Elbise işe yaramadı,” diyor Shannon, iş ortağı Steve’e, Noella ise ilk kez bir araya geleceği için heyecanlı.

Noella’nın Heather’ın 17 yaşındaki kızına hediyesi Maks. yine devreye girecek. Heather hâlâ müstehcen Card Against Humanity oyununun “pornografi” gibi olduğunu düşünüyor ama Noella öyle düşünmüyor. Heather alkışlayıp, “Gerçekten mi? Bence Merriam-Webster farklı olmak için yalvarırdı”.

Daha fazla istemek? Bölüm 1 Orange County’nin Gerçek Ev Kadınları Reunion 20 Nisan Çarşamba akşamı saat 21.00’de Bravo’da yayınlanacak.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/14/rhoc-reunion-trailer-video/

Yorum yapın