HBO Princess Diana Belgeseli The Princess’in Fragmanını İzleyin


The People’s Princess’in yükselişi ve düşüşü HBO’ya geliyor.

Kamusal yaşam Prenses Diana– talihsiz evliliğinden Prens Charles 1997’de 36 yaşındayken şok edici ölümüne – yaklaşan HBO belgeselinde kronikleşiyor Prensesprömiyer 13 Ağustos.

Belgeselin fragmanı, Diana ve Charles’ın 1981’deki meşhur nişan görüşmesinden görüntülerle açılıyor. Klipte Diana hakkında konuşurken Charles, “16 yaşında ne kadar çekici bir kızdı” diye hatırlıyor.

Arşiv haber klipleri ve görüntüleri aracılığıyla, Diana’nın yoğun ünü, bir muhabirin “Prenses yüzyıllardır monarşinin başına gelen en iyi şey olduğunu” söylemesiyle tasvir ediliyor.

Ancak bu övgüyle, görünüşe göre kocasından büyük bir kıskançlık geldi, bir muhabirin belirttiği gibi, “Prens ikinci sırayı aldığını fark ediyor.”

Diana’nın medyayla olan çalkantılı ilişkisi belgeselin ana odak noktasıdır ve bu, daha önce ona hayran olan birçok kişinin sonunda nasıl yoğun bir kamuoyu incelemesine yol açtığını inceler.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339762/get-a-glimpse-at-the-overwhelming-adoration-princess-diana-faced-in-new-documentary-trailer?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir